Studencka Środa: Poza schemat - sztuka improwizacji

Warto być przygotowanym i mieć przemyślany plan działania - zwłaszcza, gdy wchodzą w grę interesy. Często jednak opracowaną strategię niweczy nieprzewidziany czynnik. Co wówczas robić?

Kiedy: 07.03.2018 (środa), godz. 17:30-19:30
Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, budynek III, galeria Centrum Designu
Wstęp: wolny, wymagana rejestracja: https://improwizacjadlastudentow.evenea.pl/
Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/211115739624490/

Trzeba improwizować! Wszystkich zainteresowanych nieszablonowym myśleniem zapraszamy do udziału w warsztacie teatralnym. W ramach serii interaktywnych ćwiczeń sprawdzimy, jak walczyć o swoje w sytuacji zaskoczenia.

Dla kogo?
Warsztaty kierujemy do studentów, którzy chcą nauczyć się reagowania na nieprzewidziane sytuacje i sztuki argumentowania.

Czego się dowiesz?
Dzięki interaktywnej formule zajęć dowiesz się, jakie są twoje mocne i słabe strony w sytuacjach wymagających negocjacji i szybkiej reakcji. Wspólnie stworzymy katalog dobrych praktyk, które można wykorzystać w pracy i życiu codziennym.

Dlaczego warto?
Podczas improwizacji poćwiczysz swoje zdolności komunikacyjne – będziesz sprawniej reagować na zaskakujące sytuacje i lepiej argumentować swoje racje. Umiejętności negocjowania i autoprezentacji przydają się nie tylko w życiu zawodowym, ale też w codziennych sytuacjach.

Warsztat poprowadzi Weronika Łucyk
Absolwentka Wiedzy o teatrze i Kultury współczesnej UJ. Ukończyła Szkołę Pedagogów Teatru i Szkołę Dramatu. Publikowała m.in. w „Didaskaliach” oraz na portalu teatralia.com.pl i taniecpolska.pl. Współpracuje z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego (m.in. w ramach programu Teatroteka Szkolna). Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Gdańskim, pracuje w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku jako pedagog teatru i specjalistka ds. promocji.

07.III
17:30-19:30
Strefa Startup