kariera

sprawdź aktualne oferty pracy w PPNT Gdynia oraz w firmach parkowych

kariera

prowadzisz rekrutację w firmie parkowej? podeślij nam ogłoszenie, a umieścimy je w tej sekcji

  • 04.06.2019

    StructView Group

    Stanowisko: Programista baz danych

    Twoje zadania:
    • projektowanie i programowanie struktur Baz Danych oraz Hurtowni Danych
    • praca z bazami danych Postgre, PostGIS, IBM DB2
    • praca z danymi JSON, GEOJSON
    • praca z danymi na potrzeby API
    • praca w obszarze continuous integration i continuous delivery (konfiguracja, skrypty)
    • integracja danych z innymi zewnętrznymi systemami
    • praca w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologi Agile

    Nasze oczekiwania:
    • znajomość tematyki Baz Danych oraz Hurtowni Danych
    • bardzo dobra znajomość SQL
    • umiejętność modelowania procesów ETL
    • znajomości baz danych PostgreSQL
    • zorientowanie na rozwiązywanie problemów

    Mile widziane:
    • znajomość tematyki Business Intelligence
    • znajomość tematyki OLAP oraz DSS
    • znajomość tematyki proceduralnego SQL
    • podstawowa znajomość JavaScript lub Python,
    • podstawowa znajomość Linux/Bash
    • znajomość zagadnień związanych z wersjonowaniem, automatyzacją integracji i dostarczania oprogramowania(GIT, TeamCity)

    Stanowisko: Programista Backend

    • projektowanie i programowanie API oraz integracji z systemami zewnętrznymi
    • projektowanie i programowanie warstwy dostępu do danych, mechanizmów sesji oraz warstw zabezpieczeń
    • praca w środowisku Node.js
    • praca w środowisku chmury (IBM Cloud)
    • praca z danymi JSON, opracowywanie schematów danych na potrzeby API

    • bardzo dobra znajomość JavaScript oraz środowiska node.js
    • co najmniej podstawowa znajomość tematyki Frontend (obszar przesyłu danych)
    • znajomości tematyki REST oraz protokołów komunikacyjnych

    • znajomość LoopBack oraz Express.js
    • podstawowa znajomość tematyki Business Intelligence
    • podstawowa znajomość SQL
    • znajomość Python
    • znajomość Linux/Bash
    • znajomość zagadnień związanych z wersjonowaniem, automatyzacją integracji i dostarczania oprogramowania (GIT, TeamCity)

    Aplikacje przyjmowane są do: 30 czerwca 2019
    Adres składania aplikacji: career@structviewgroup.com
    Więcej o firmie: http://structviewgroup.com/index.html

kontakt

+48 58 880 81 29
komunikacja@ppnt.pl