kariera

sprawdź aktualne oferty pracy w PPNT Gdynia oraz w firmach parkowych

kariera

prowadzisz rekrutację w firmie parkowej? podeślij nam ogłoszenie, a umieścimy je w tej sekcji

  • 04.03.2019

    Specjalista ds. Kadr i Płac | PPNT Gdynia

    Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
    ogłasza nabór: Specjalista ds. Kadr i Płac

    Wymiar etatu: 1 etat – (40 godzin tygodniowo)
    Warunki pracy zgodne z obowiązującymi przepisami zawartymi w:
    · Kodeksie Pracy
    · Ustawie z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych
    · Regulaminie Wynagradzania Pracowników PPNT Gdynia
    · Regulaminie Pracy Pracowników PPNT Gdynia
    Główne obowiązki:
    · przygotowanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej
    · naliczanie wynagrodzeń
    · przygotowywanie i nadzorowanie prac nad ZFŚS
    · prowadzenie naborów
    · współpraca z instytucjami: ZUS, PIP, US itp.
    · sporządzanie deklaracji ZUS, GUS
    · współpraca w zakresie BHP, medycyny pracy i programów dofinansowywanych ze środków ZFŚS

    Wykształcenie:
    · min. średnie i co najmniej 5 lat stażu pracy na pokrewnym stanowisku

    Wymagania niezbędne:
    · znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, przepisów ZUS, prawa podatkowego i pokrewne
    · praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik oraz innych programów obsługi personelu
    · znajomość obsługi urządzeń biurowych
    · obsługa pakietu Microsoft Office
    · sumienność, skrupulatność, samodzielność w działaniu
    · umiejętność pracy w zespole
    · nieposzlakowana opinia
    · niekaralność za przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego
    · doświadczenie w jednostce budżetowej

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:
    · CV oraz list motywacyjny
    · Dokumenty potwierdzające staż pracy i zakres pracy
    · oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe*.
    · oświadczenie kandydata o wyrażeniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Pomorski Park Naukowo Technologiczny, Jednostka Budżetowa Gminy Gdynia al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, NIP 5862138302 - jako administratora danych osobowych, w celu przeprowadzenia rekrutacji,

    Wszystkie oświadczenia oraz życiorys zawodowy i list motywacyjny muszą być opatrzone własnoręcznym podpisem kandydata.
    Dokumenty należy składać do dnia 18 marca 2019 r. w Sekretariacie PPNT Gdynia lub przesyłać

    na adres:
    al. Zwycięstwa 96/98
    81-451 Gdynia"
    z dopiskiem „Oferta pracy Specjalista ds. kadr i płac”

    Aplikacje, które wpłyną do PPNT Gdynia po określonym terminie nie będą rozpatrywane.
    Inne informacje:
    Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy wstępnej.
    Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 58/ 880-81-31

    więcej

kontakt

+48 58 880 81 29
komunikacja@ppnt.pl