kariera

sprawdź aktualne oferty pracy w PPNT Gdynia oraz w firmach parkowych

kariera

prowadzisz rekrutację w firmie parkowej? podeślij nam ogłoszenie, a umieścimy je w tej sekcji

  • project manager (planowanie produkcji) w MpicoSys Embedded Pico Systems Sp. z o. o.

    MpicoSys (Embedded Pico Systems Sp. z o.o.) został założony w 2006 roku w Polsce. Działania firmy są skupione na obszarze nowych technologii związanych z mikrosystemami elektronicznymi. MpicoSys posiada własne zaplecze R&D, co pozwala na prowadzenie kompleksowych projektów od pomysłu do wdrożenia. W miarę rozwoju przedsiębiorstwa, doświadczenie zdobyte na polu aplikacji ekranów elastycznych, papieru elektronicznego, systemów kart chipowych i systemów bezpieczeństwa, oraz głęboka znajomość zagadnień związanych z aplikacjami wymagającymi niskiego poboru mocy (low power) stały się podstawą do pozyskiwania i realizacji kolejnych projektów badawczo-rozwojowych. Obecnie MpicoSys konstruuje prototypy urządzeń i systemów dla swoich klientów głównie w oparciu o technologie papieru elektronicznego oraz dostosowanych kontrolerów.

    Obecnie do swojego zespołu poszukuje project managera (planowanie produkcji).

    Główne obowiązki:
    - planowanie procesu produkcyjnego oraz tworzenie łańcucha dostaw dla nowych i obecnych produktów,
    - tworzenie dokumentacji produkcyjnej,
    - dobór odpowiednich materiałów oraz technologii zgodnych z wymaganiami jakościowymi i finansowymi,
    - optymalizacja technologiczna oraz ekonomiczna dla aktualnych produktów i procesów wytwarzania,
    - szukanie rozwiązań w ramach outsourcingu produkcji oraz nadzór nad dostawcami w ramach wytwarzania elementów mechanicznych,
    - ścisła współpraca z działem badań i rozwoju.

    Wymagania:
    - wyższe wykształcenie techniczne (preferowane mechaniczne)
    - znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
    - doświadczenie w zarządzaniu projektami,
    - umiejętność czytania rysunków technicznych i ich modyfikacji za pomocą oprogramowania CAD 2D 3D (np. AutoCAD, Inventor),
    - doświadczenie w monitorowaniu jakości produkcji mechanicznej,
    - doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:
    - stabilne zatrudnienie,
    - elastyczne godziny pracy,
    - przyjazną atmosferę w organizacji,
    - wsparcie rozwoju zawodowego (szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe),
    - współpracę w dynamicznym, twórczym zespole przy realizacji ciekawych projektów międzynarodowych.

    Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres hr@mpicosys.com do 15 sierpnia 2019 r.

kontakt

+48 58 880 81 29
komunikacja@ppnt.pl