społeczność parkowiczów

społeczność parkowiczów

spotkania firm parkowych

Spotkania firm parkowych i pozaparkowych  to dawka pozytywnej energii i inspiracji oraz szansa na poszerzenie swojej sieci kontaktów biznesowych. Przy porannej kawie staramy się nie tylko lepiej poznać, ale także podzielić się najlepszymi case’ami ostatnich miesięcy w branży innowacyjnej. Wymieniamy się doświadczeniami biznesowymi i wizytówkami, opowiadamy o wyjątkowych projektach i pracy nad nimi.

Przyjdź na kolejne spotkanie!

Lider PPNT Gdynia

Co roku, w okresie świątecznym, nagradzamy tych Parkowiczów, którzy w przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy szczególnie się wyróżnili innowacyjną działalnością biznesową. Lider PPNT to tytuł przyznawany Parkowiczom przez Parkowiczów – konkurs, w którym firmy parkowe same nominują kandydatów, na których później będą głosować. Statuetki Lidera PPNT co roku wykonuje jedna z firm parkowych. Są one zawsze estetycznie powiązane z charakterem działalności wykonującego podmiotu. Do tej pory, twórcami statuetek były firmy: Techjet (wykonana w technologii cięcia wodą), Andervision (z oddychającego betonu), MpicoSys, Spaceforest (rakieta z drukarki 3D), TAMO (drewno orzechowe) oraz Portman Custom Lights (inspiracją była ich słynna lampa retro). Finałem konkursu jest gala rozdania nagród odbywająca się podczas spotkania PPNT Świątecznie.

Celem plebiscytu jest skierowanie uwagi na obiecujące rozwiązania i nowoczesne technologie, które powstają w PPNT Gdynia. Lidera PPNT Gdynia wybieramy spośród zgłoszonych kandydatur w pięciu kategoriach: Debiut, Produkt-Usługa, Wydarzenie , Osobowość, Coworker. Nagroda Specjalna od Dyrekcji PPNT przyznawana jest poza głosowaniem.

debiut

W tej kategorii nominujemy firmy parkowe, które wyróżniły się udanym debiutem – na rynku polskim lub zagranicznym. Zgłaszamy najnowsze osiągnięcia firm: projekty oraz produkty, które wzbudziły szczególne zainteresowanie – mediów, konkurencji, specjalistów, rynku, odbiorców. Debiut to nominacja dla obiecujących rozwiązań, w których drzemie wyjątkowy
potencjał do odniesienia sukcesu.

produkt / usługa

Nominujemy produkty lub usługi, o których było głośno w ciągu ostatnich 12 miesięcy: odniosły sukces komercyjny, zostały nagrodzone w prestiżowych konkursach branżowych, spełniają wymagania szeroko pojętej innowacyjności.

wydarzenie

To o tych wydarzeniach było głośno, to one zgromadziły tłumy i zebrały entuzjastyczne opinie. Pobudzały do działania, rozwoju i refleksji. Przyciągały poziomem merytorycznym, sprzyjały rozwijaniu zainteresowań i poznawaniu nowych ludzi.

osobowość PPNT

Parkowi aktywiści, wizjonerzy, ludzie z charyzmą – to Osobowości PPNT. Warto brać z nich przykład, nie tylko pod względem biznesowym. Zarażają zaangażowaniem, wykazują inicjatywę, ujmują otwartością.

coworker

Najlepszy projekt rozwijany w coworkingu Strefy Startup. Nominujemy coworkerów opracowujących rozwiązania, które mają szansę odnieść sukces komercyjny i w trafny sposób odpowiadają na potrzeby rynku.

nagroda specjalna

przyznawana jest przez Dyrekcję PPNT Gdynia. To wyróżnienie za szczególny wkład w rozwój społeczności parkowej, owocną i obiecującą współpracę z PPNT Gdynia, nieszablonowe podejście do działalności – szczególnie prospołeczne i proekologiczne. Poznaj laureatów poprzednich edycji Lidera PPNT!

  • 14.12 2018

    Liderzy PPNT 2018

    Podczas PPNT Świątecznie poznaliśmy firmy, które w mijającym roku wyróżniły się swoją innowacyjną działalnością. Laureatami nagrody Lidera PPNT 2018 zostali: Debiut: Samurai Labs - technologia wykrywania cybernękania i innych niepożądanych treści w Internecie; Wydarzenie: Space Night – otwarta transmisja startu rakiety Falcon w PPNT Gdynia; Usługa-Produkt: Spaceforest – rozwój projektu rakiety Bigos oraz usług świadczonych dla sektora kosmicznego; Osobowość: Tomasz Koszlak, firma WEB24; Coworker: Tymoteusz Cierzan. Nagroda specjalna trafiła do Mariusza Szymańskiego z firmy Exotech – twórcy składanych płetw, z których korzystają służby specjalne na całym świecie. Obecnie firma Exotech opracowuje w PPNT Gdynia wersję tego produktu dla rynku cywilnego.

ppnt aktywnie

treningi, warsztaty, spotkania

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Wspieramy ludzi aktywnych nie tylko biznesowo i naukowo, ale także sportowo. Startujemy w gdyńskich biegach, do których przygotowujemy się podczas wspólnych treningów, latem ćwiczymy na parkowych terenach zielonych, jeździmy rowerami i słuchamy prelekcji na temat zdrowego trybu życia. To i o wiele więcej! A przede wszystkim… Najwytrwalszych nagradzamy!

parkowy turniej

Rywalizacja i integracja – rzućcie wyzwanie innej firmie parkowej podczas Turnieju PPNT! Wielka rozgrywka gier zręcznościowych i gra o puchar! Co roku spotykamy się na parkowym turnieju, podczas którego drużynowo gramy miedzy innymi: w piłkarzyki, tenis stołowy, Xbox, darts, gry multimedialne. Formujcie drużyny – do zobaczenia na Turnieju!

imprezy integracyjne

ppnt światecznie

Tradycyjne potrawy, okolicznościowe warsztaty, nastrojowa muzyka – tak spędzamy coroczne spotkanie świąteczne. Niezmiennie, spotkanie PPNT Świątecznie rozpoczyna koncert kolęd w wykonaniu najmłodszych Parkowiczów – dzieci z przedszkola Mały Einstein. Na parkowej wigilii ma również miejsce gala rozdania statuetek w konkursie Lidera PPNT. Ideą plebiscytu jest nagradzanie parkowych innowacji oraz wyróżnienie osobowości, które aktywnie działają na polu biznesowym, naukowym i społecznym. Nagrody przyznają sami parkowicze. W każdej edycji wygląd statuetek nawiązuje do parkowych innowacji.

witamy lato w PPNT Gdynia

Dobry nastrój, tematyczne przebranie i czas na integrację! Lato witamy w plenerze (o ile dopisuje pogoda), na terenach zielonych między budynkami III i IV PPNT Gdynia. W programie: letnie warsztaty i pyszny catering przy odprężającej muzyce. Każda czerwcowa impreza jest tematyczna – stylówki nawiązujące do motywu przewodniego są nagradzane 🙂

kontakt

+48 58 880 81 29
komunikacja@ppnt.pl