InnovaBio Pomorze – przedłużamy rekrutację!

InnovaBio Pomorze – przedłużamy rekrutację!

Czy można uczyć się lub studiować i zdobywać doświadczenie zawodowe pracując przy realnych projektach badawczo-rozwojowych zleconych przez firmy działające na komercyjnym rynku? Tak! Umożliwia to projekt InnovaBio Pomorze! A my? Właśnie przedłużyliśmy rekrutację do 26 kwietnia br. by dać szansę na udział tym, którzy z jakichś względów przegapili wcześniejszy termin aplikacji.

 

Młodzi odkrywcy zmieniają rynek

Program InnovaBio Pomorze przeznaczony jest dla uczniów i studentów kierunków biotechnologicznych, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie zawodowe realizując w parkowych laboratoriach projekty zlecone przez firmy z sektora life science. Wszystko pod okiem ekspertów PPNT Gdynia | Biolaboratorium. To sytuacja win-win dla uczestników oraz dla przedsiębiorców, którzy po zakończonym projekcie otrzymują wyniki badań, niezbędne do rozwoju ich produktów lub usług, ponosząc jedynie koszt odczynników. Uczestnicy zdobywają bezcenne, praktyczne doświadczenie zawodowe, budujące ich przyszłą karierę. Do tej pory, uczestnicy InnovaBio Pomorze pracowali m.in. nad poszukiwaniami ekologicznych materiałów do druku 3D, izolacją związków kolagenowych i kwasu hialuronowego w błonach kurzych jaj. Bardzo często, badania zrealizowane przez uczestników programu służą wprowadzeniu nowych produktów na rynek. W ostatnim czasie stało się tak choćby za sprawą opracowanej w laboratorium recepturą piwa jopejskiego, czy napojem z kombuchy.

Jak aplikować?

 

Co więc trzeba zrobić, by dołączyć do jednego z zespołów badawczych nadchodzącej edycji programu? Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie: https://ppnt.pl/uslugi-i-projekty/innovabio-pomorze/ i czekać na informację o kwalifikacji. Nie czekaj i zgłoś się!

powrót
Skip to content