Design talks Business Sustainability Summit 2024 | 28-29 listopada

Design talks Business Sustainability Summit 2024 | 28-29 listopada

W tym roku zapraszamy do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w dniach 28-29 listopada.

 

Design talks Business Sustainability Summit to międzynarodowa platforma wymiany doświadczeń, wiedzy i kontaktów dla osób działających na styku designu i biznesu.
W ramach dwudniowego wydarzenia spotkamy się w gronie agentów i agentek zmian, którzy podzielą się swoim doświadczeniem w pracy ze zrównoważonym rozwojem oraz wyzwaniami towarzyszącymi transformacji organizacji w tym kierunku. Wykorzystując metody projektowe w biznesie, będziemy wzmacniać kompetencje przedsiębiorców w zakresie zrównoważonych innowacji.

 

W programie m.in. prelekcje, warsztaty, panele dyskusyjne, sesje Q&A, rozmowy i różnorodne formaty networkingowe, takie jak stoły tematyczne czy kolacja z nieznajomym.

Wspólnie tworzymy przestrzeń networkingu, pogłębiania relacji oraz wymiany doświadczeń i dobrych praktyk, która działa cały rok. Spotykamy się na corocznym Sustainability Summit w Gdyni oraz podczas wydarzeń satelitarnych DtB Meetings w różnych miastach w Polsce.

Bądź na bieżąco i sprawdzaj aktualności. Wkrótce zdradzimy szczegóły programu. Sprzedaż pakietów ruszy miesiąc przed konferencją na stronie www.designtalksbusiness.eu

Dowiedz się, jak rozwijać swój biznes w oparciu o zrównoważone innowacje. Dołącz do społeczności działającej na styku obszarów przedsiębiorczości i projektowania.

Organizatorzy: Gdynia, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Centrum Designu Gdynia

Partner: Change Pilots

 

powrót
Skip to content