strefa startup

Rozwijaj u nas swój pomysł biznesowy

strefa startup

To przytulna przestrzeń do pracy, a zarazem kreatywne, inspirujące się wzajemnie środowisko młodych przedsiębiorców

Biuro z pełnym zapleczem socjalnym to spore zobowiązanie na start dla początkującego przedsiębiorcy. Jeśli uważasz, że nadal za wcześnie na wynajem własnych metrów, zapraszamy do Coworkingu w PPNT Gdynia! Znajdziesz tu wygodne miejsce do pracy w otoczeniu innych startupów i firm parkowych.

Strefa Startup oferuje:

Czekamy na osoby z branż: ICT, automatyki, robotyki, biotechnologii, ochrony środowiska oraz przemysłów kreatywnych, m.in. designu, wzornictwa przemysłowego, multimediów czy architektury.
  • 24/7 dostęp do biurka w otwartej przestrzeni coworkingowej
  • przyjazne cenowo pakiety z rozliczeniem za godziny
  • przestrzeń do pracy - stół konferencyjny, salę spotkań, budki telefoniczne
  • infrastrukturę biurową (drukarka/skaner/ksero)
  • dostęp do wyposażonej kuchni i codzienny serwis sprzątania
  • strefy chillout i czytelnię
  • wygodną lokalizację (1 minuta pieszo od przystanku autobusowego Centrum Nauki Experyment, 4 minuty od stacji SKM Gdynia Redłowo)
  • wsparcie merytoryczne: warsztaty, prelekcje, konsultacje | Informacja Patentowa, gwarancja udziału w naszych wydarzeniach z zakresu komunikacji, sprzedaży, projektowania produktów i usług, modelu biznesowego, UX, aspektów prawnych i wielu innych

poznaj nasz coworking

poznaj nasz coworking
poznaj nasz coworking
poznaj nasz coworking

nasze działania

  • Miejski Service Design

    Dobrze zaprojektowane wrażenia użytkownika produktu/usługi pomagają zdobyć wiernych klientów. Miejski Service Design to cykl warsztatów realizowanych przez Strefę Startup Gdynia, podczas których uczymy projektowania usług, tworząc rozwiązania na potrzeby miasta i jego mieszkańców. Udział w MSD stanowi doskonałą okazję, aby poznać narzędzia stosowane w human-centered design i cały proces projektowania usług od strony praktycznej.

  • Strefa UX

    Na warsztatach i prelekcjach w Strefie UX przekazujemy praktyczną wiedzę o procesach i narzędziach wykorzystywanych przy tworzeniu produktów z myślą o ich przyszłych użytkownikach. Uczestnicy zdobywają umiejętność badania potrzeb klientów, tworzenia użytecznych rozwiązań, prototypowania ich, a także wdrożenia i weryfikacji projektów.

  • Warsztaty i prelekcje

    Organizujemy wydarzenia dotyczące tworzenia silnej i rozpoznawalnej na rynku marki – przekazujemy wiedzę na temat projektowania usług i produktów opartych na rozwiązaniach problemów użytkowników, a także brandingu, komunikacji z klientami, marketingu i PR, pracy w zespole i zarządzania projektami.

  • JAM-y – branżowe maratony biznesowe

    Ich celem jest wprowadzenie w świat biznesu i przekazanie praktycznej wiedzy niezbędnej przy prowadzeniu własnej firmy. Każdy maraton zorientowany jest na inną branżę (np. kreatywną, life science, IT, ochronę środowiska, inżynierii). Dzięki temu warsztaty są dostosowane do potrzeb i specyfiki konkretnej branży.

wydarzenia

  • 02.10
    10:00

    budynek III, pokój H1.31

    Konsultacje eksperckie – informacja patentowa

    Marka, design, wynalazek. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji, dowiedz się, jak dbać o swoją własność intelektualną oraz gdzie i w jaki sposób szukać informacji o przedmiotach już chronionych.

    Konsultacje odbywają się osobiście, telefonicznie lub przez e-mail.

  • 03.10
    09:00

    budynek IV, sala F0.02.

    Modele Biznesowe dla początkujących | warsztaty

    Dostaniesz dawkę najważniejszych informacji, które pomogą Ci uporządkować dotychczasową wiedzę o biznesie. Poznasz uniwersalne narzędzia, dzięki którym zaplanujesz dalsze kroki i zidentyfikujesz potencjale ryzyka w procesie skalowania firmy. A nade wszystko – spojrzysz obiektywnym okiem na swoje przedsięwzięcie.

  • 11.10
    08:00

    budynek III, pokój H1.31

    Konsultacje eksperckie – rzecznik patentowy

    Zapraszamy na konsultacje z Anną Kwapich – rzecznikiem patentowym z wieloletnim doświadczeniem, który odpowie na Twoje pytanie związane z wynalazkami, oznaczeniem firmy lub produktu czy ochroną wyglądu produktu.

    Konsultacje odbywają się osobiście, telefonicznie lub przez e-mail.

  • 13.10
    09:00

    budynek IV, sala F0.28

    Do you know what you don't know? Knowledge management in organizations | workshop

    During the „Do you know what you don’t know? Knowledge management in organizations” training, we will present you with the theory and practice of knowledge management in organizations. We will discuss what problems and risks organizations nowadays face with their knowledge and what are the possible ways to handle them. We will also present tips and specific tools to manage knowledge in organizations.

  • 23.10
    09:00

    budynek IV, sala F0.02

    Komunikacja dla menedżerów vol. 2 - warsztaty dla Parkowiczów z firmą Yari

    Zapraszamy na II edycję warsztatów z firmą Yari. Jesteś menedżerem lub liderem zespołu projektowego? Zastanawiasz się, czemu Twoje rozmowy z pracownikami nie przynoszą spodziewanego efektu? Chcesz rozwijać swoje kompetencje i motywować pracowników? Dobrze trafiłeś!

  • 24.10
    10:00

    budynek III

    SPEAK IN_UX 2023

    Czy wiesz, że UX to kluczowy składnik sukcesu każdego produktu cyfrowego? Ale czy naprawdę każdy już o tym wie? Wciąż istnieją firmy, które nie do końca zrozumiały potencjał, jaki niesie ze sobą doskonałe projektowanie doświadczeń użytkownika. Dowiedz się, jak mówić liczbami i case’ami, które przekonają o wartości UX. Dołącz 24-25 października i otwórz drzwi do synergii sukcesu biznesowego i doskonałych doświadczeń użytkownika. Już po raz czwarty spotkamy się na konferencji poświęconej projektowaniu doświadczeń.

  • 27.10
    11:00

    budynek III, sala audytoryjna C

    Finał X edycji projektu InnovaBio Pomorze

    Zapraszamy na podsumowanie X edycji projektu InnovaBio Pomorze!

konkurs im. prof. Romualda Szczęsnego

  • o konkursie

    Nagroda, przyznawana za najlepszą pracę dyplomową zrealizowaną na Politechnice Gdańskiej, została ufundowana przez Prezydenta Gdyni w roku 2002 dla uhonorowania i upamiętnienia Profesora Romualda Szczęsnego – wybitnego uczonego specjalizującego się w energoelektronice. Nagroda główna w Konkursie wynosi 10 000 zł. Oprócz nagrody głównej Prezydent może przyznać trzy wyróżnienia w wysokości 3 000 zł każde.

    Romuald Szczęsny
    Wybitny gdynianin, ukończył Wydział Elektroniki Politechniki Gdańskiej. Bezpośrednio po uzyskaniu dyplomu w 1968 roku rozpoczął pracę na Wydziale Elektrycznym PG jako asystent w Katedrze Napędu Elektrycznego. Jednocześnie studiował matematykę na Uniwersytecie Warszawskim. Jego doktorat i pionierskie prace badawcze koncentrowały się w zakresie modelowania i symulacji układów energoelektronicznych. Swoje doświadczenie dydaktyczne wzbogacił podczas pięcioletniej pracy na uniwersytecie technicznym USTO w Oranie, w Algierii.

    Profesor Romuald Szczęsny był propagatorem współpracy międzynarodowej; osobiście prowadził ścisłą współpracę naukową z Instytutem Politechnicznym w Tuluzie we Francji. Jest autorem wybitnej monografii pt. „Komputerowa symulacja układów energoelektronicznych”. Jest współautorem pakietu symulacji układów energoelektronicznych TCAD, który stał się narzędziem badawczo-projektowym w licznych uczelniach i instytutach.

    Jako kierownik Katedry Energoelektroniki i Maszyn Elektrycznych, a jednocześnie prodziekan ds. nauki w kadencji 1996-1999, a następnie dziekan Wydziału Elektrotechniki i Automatyki PG wyróżnił się nadzwyczajną otwartością na sprawy współpracowników, pogodą ducha, odwagą i pracowitością.

    Nominacje do Nagrody i wyróżnień ustala Kapituła Nagrody, w skład której wchodzą profesorowie z wydziałów PG, które zgłosiły prace do konkursu oraz przedstawiciel Prezydenta Gdyni – Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia. Na podstawie nominacji Kapituły Nagrodę i wyróżnienia przyznaje ostatecznie Prezydent Gdyni.

     

     

  • kapituła

     

    Nominacje do Nagrody i wyróżnień ustala Kapituła Nagrody, w skład której wchodzą profesorowie z wydziałów PG, które zgłosiły prace do konkursu oraz przedstawiciel Prezydenta Gdyni – Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia. Na podstawie nominacji Kapituły Nagrodę i wyróżnienia przyznaje ostatecznie Prezydent Gdyni.

  • regulamin

Dokumenty do pobrania

Wydarzenia PPNT Gdynia

  • 21.06
    11:30

    teren zielony między budynkiem III a IV

    Międzynarodowy Dzień Jogi - wydarzenie dla Parkowiczów

    Zabierz swoją matę i dołącz do wspólnej praktyki na świeżym powietrzu! 

kontakt

Strefa Startup
+48 58 880 81 72
startup@ppnt.pl

Skip to content