Carpathian Startup Fest. Last call!

Carpathian Startup Fest. Last call!

2 kwietnia mija termin zgłoszeń do IV edycji Carpathian Startup Fest! To już ostatni dzwonek dla projektów, które w czerwcu chcą powalczyć o nagrody z puli 130 000 zł! Najlepszy startup wyjedzie z nagrodą o wartości 40 000 zł! Jak wziąć udział w konkursie? To proste!

Aby aplikować, wystarczy odwiedzić stronę: https://carpathianfest.pl/form/y0obtuq1zr i do 2 kwietnia wypełnić umieszczony na niej formularz aplikacyjny. Każde zgłoszenie jest analizowane i oceniane przez przedstawicieli funduszy inwestycyjnych i inwestorów (kategoria Startup i Scaleup) oraz przez ekspertów i mentorów  (kategoria Idea Challange). Listę finalistów #CSF24 poznamy 22 kwietnia!

Finał 05-06 czerwca to nie tylko szansa na nagrody pieniężne i rzeczowe, ale również możliwość wejścia do ósmej edycji InCredibles – programu mentoringowego dla młodych przedsiębiorców stworzonego przez Sebastiana Kulczyka (https://incredibles.pl).

Nie dostałeś się do finału? Bez obaw!

W tym roku dodatkową szansę dostaną także i te projekty! Strefa Open Mic Pitch została stworzona dla wszystkich, którzy chcą opowiedzieć o swoim pomyśle społeczności #CSF24. To świetna okazja, by doskonalić umiejętności prezentacji przed inwestorami, ekspertami, mentorami i otrzymać od nich konstruktywny feedback oraz powalczyć o nagrody pieniężne. Strefie Open Mic Pitch już po raz drugi patronuje Pitch Me Baby!

Udział w wydarzeniu zapowiedziało blisko 40 topowych funduszy inwestycyjnych oraz inwestorów zainteresowanych lokowaniem kapitału w nowe, obiecujące przedsięwzięcia. Będziesz mógł się z nimi spotkać w strefie Bussines Dating lub Investors Room.

Więcej o #CSF24 na https://carpathianfest.pl

Nie czekaj! Aplikuj już teraz: carpathianfest.pl/registration.

powrót
Skip to content