aktualnosci

inspirująca przestrzeń do dzielenia się wiedzą

aktualnosci

już od 20 lat tworzymy nowoczesne produkty, usługi, inicjatywy

Interizon Day 2021

Pomorski Klaster ICT Interizon zaprasza do udziału w corocznej konferencji Interizon Day 2021, która odbędzie się 23 września br. Będzie to już jedenasta edycja wydarzenia, podczas którego przedstawiciele branży ICT podsumują mijający rok.

Pomorskie Dni Druku 3D. Connectivity.

Sztuczna inteligencja, która wspomaga obsługę klienta i realizuje jego zamówienia. Zdalna obsługa maszyn oraz możliwość zlecania wydruków z dowolnego miejsca na świecie . To postcovidowa rzeczywistość branży druku 3D, która spotka się w dniach: 21-22 września, tym razem online, podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w północnej Polsce poświęconych tej dziedzinie – Pomorskich Dni Druku 3D. Kogo tym razem zobaczymy?

Biznes bez tajemnic. Zbliża się Forum Przedsiębiorstw

Bezpieczeństwo w internecie, nowoczesny marketing i turystyka wellbeing – to główne tematy, które zostaną poruszone w ramach Forum Przedsiębiorstw. Wydarzenie odbędzie się 15 września w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

Stwórzmy razem kolejne edycje Gdynia Design Days

Za nami już czternasta edycja Gdynia Design Days. Przez te wszystkie lata festiwal przeszedł wiele zmian. Nikt tak dobrze, jak publiczność nie wie, jak powinna wyglądać jego kolejna odsłona. Dlatego chcemy prosić Was o pomoc w rozwijaniu Gdynia Design Days i wypełnienie specjalnej ankiety. Jej uzupełnienie zajmie nie więcej niż 10 minut.

DevOps po godzinach II

Specjalista DevOps łączy wytwarzanie oprogramowania(Dev) i zarządzanie systemami(Ops). Mówi się, że DevOps to przyszłość IT, a spotkanie ma na celu przybliżenie wszystkim zainteresowanym zadań, narzędzi oraz metodologii, którą posługują się DevOpsi. Prelegenci tym razem opowiedzą Wam o takich tematach, jak security, Kubernetes, CI/CD, Jenkins, Cloud Build, GCP, czy Tekton.

Pipeline Meetup wraca po wakacjach

Który model sprzedaży wybrać dla swojego biznesu SaaS? Jak zbudować efektywny Revenue Team? Jak popełniać błędy (!), działając w Enterprise Sales? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą eksperci z takich firm jak Piktochart czy Dell Technologies podczas trzeciej odsłony Pipeline Meetup. Wydarzenie online odbędzie się 15 września o godz. 17:00. Udział jest bezpłatny.

Jak wejść na rynek indyjski?

Rynek indyjski kusi eksporterów swoim ogromnym rozmiarem i perspektywą rozwoju dającą mu w przyszłości w niektórych scenariuszach pozycję drugiej na świecie gospodarki. Chłonny rynek z ponad miliardową populacją jest jednak wymagający. Warto zapoznać się z jego specyfiką podczas nadchodzącego spotkania.

LNG w transporcie morskim

Dołącz do seminarium organizowanego przez Polską Platformę LNG i bioLNG, którego głównym tematem spotkania będzie zastosowanie LNG (ang. liquefied natural gas – ciekłego gazu ziemnego) w transporcie morskim w perspektywie lat 2021-2050.

Skip to content