aktualnosci

inspirująca przestrzeń do dzielenia się wiedzą

aktualnosci

już od 15 lat tworzymy nowoczesne produkty, usługi, inicjatywy

Sukces ucznia jest sukcesem nauczyciela

Do 31 stycznia trwa rekrutacja do kolejnej edycji Konkursu Naukowego E(x)plory. Zgłaszać mogą się uczniowie w wieku od 13 do 20 lat. Autorzy najciekawszych projektów będą mieli szansę zaprezentować się na jednym z pięciu Regionalnych Festiwali Naukowych E(x)plory.

Pomorskie Dni Druku 3D. Przemysł 4.0

Przemysł 4.0. – to hasło przewodnie najbliższej odsłony wydarzenia.
Pomorskie Dni Druku 3D to cykliczna impreza organizowana przy współpracy Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia i Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego w partnerstwie z firmą BIBUS MENOS. To już czwarta edycja wydarzenia i jednocześnie druga poświęcona tematowi Przemysłu 4.0.

Konkurs GameInn IV 2020

Działasz w branży IT? A może rozwijasz swój projekt w obszarze AI lub wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości? Zostań partnerem konsorcjum przygotowującego projekt gry miejskiej do konkursu GameInn IV 2020. Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia!

Gdyński Biznesplan – działaj!

Weź udział w 18. edycji „Gdyńskiego Biznesplanu”. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy mają dobry pomysł na biznes, chcą profesjonalnie podejść do stworzenia biznesplanu i są zdeterminowani, by wcielić swoje wizje w życie. Pula nagród to 100 tysięcy złotych.

BRIDE DUBAI 2020

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy zaprasza przedsiębiorców z branży ślubnej do udziału w targach BRIDE DUBAI 2020, które odbędą się w dniach 5-8 lutego 2020 r. w Dubaju.

Znamy Liderów PPNT 2019!

W miniony piątek, 13 grudnia , podczas świątecznego spotkania dla firm parkowych poznaliśmy laureatów Lidera PPNT Gdynia. To nagroda przyznawana Parkowiczom przez Parkowiczów. Pozwala na docenienie tych, którzy w mijającym roku wyróżnili się swoją działalnością biznesową.

USA & China Gate

Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza na organizowany w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy cykl seminariów informacyjnych „USA & China Gate”, dotyczący podejmowania działań eksportowych przez firmy spedycyjno-logistyczne. Seminaria będą realizowane w formule dwudniowych zajęć w terminie 5.03.–24.04.2020.