aktualnosci

inspirująca przestrzeń do dzielenia się wiedzą

aktualnosci

już od 20 lat tworzymy nowoczesne produkty, usługi, inicjatywy

Szkolenia w wirtualnej rzeczywistości dzięki gdyńskiej firmie

Co miesiąc, rekrutację do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia pomyślnie przechodzi kilka firm z innowacyjnych branż. W listopadzie do Parku dołączył zespól specjalistów Flint Systems, który będzie opracowywał symulatory dla przyszłych operatorów maszyn których będzie można szkolić w 100 % w wirtualnej rzeczywistości. Jak to działa?

Omnioxy chce podbić Skandynawię

Komory Parkowej spółki Omnioxy już w przyszłym roku pojawią się na rynkach szwedzkim i norweskim. Kierunek jest nieprzypadkowy – mieszkańcy północy Europy słyną z wyjątkowego dbania o zdrowy styl życia.

Ruszają nominacje do parkowego LIDERA 2021!

Jak co roku, wybieramy parkowego LIDERA, czyli firmę lub Parkowicza, który w mijającym roku pozytywnie wyróżnili się poprzez swoją innowacyjną działalność biznesową. Już teraz możecie zgłaszać swoje nominacje.

20 lat minęło!

20 lat zobowiązuje. Dlatego 23 listopada Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia świętował swój jubileusz z udziałem gości panelu „Mind the tech. Rozmowa o przyszłości”. Dyskusję można było śledzić na kanale YouTube PPNT Gdynia.

Targi BETT UK Show 2022

PPNT Gdynia w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy zaprasza przedsiębiorców z branży edukacyjnej do udziału w targach BETT UK Show 2022. Targi te, to największe w regionie wydarzenie skupiające się na branży edukacyjnej. BETT Show 2022 to ponad 1200 wystawców i ponad 60.000 odwiedzających.

Targi AUTOMECHANIKA DUBAI 2021

PPNT Gdynia w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy zaprasza przedsiębiorców z branży motoryzacyjnej do udziału w targach AUTOMECHANIKA DUBAI, które odbędą się w dniach 14 – 16 grudnia 2021 r. w Dubaju.

Aviation Hub Pomerania Conference

W dniach 23-24 listopada 2021 r., Invest in Pomerania organizuje konferencję online Aviation Hub Pomerania Conference: Sustainability & Innovation.

EU:Africa The Journey

An online hackathon & conference bringing fresh solutions to socio-economic problems in Africa and in Europe!

Skip to content