aktualnosci

inspirująca przestrzeń do dzielenia się wiedzą

aktualnosci

już od 20 lat tworzymy nowoczesne produkty, usługi, inicjatywy

Misja gospodarcza podczas targów AVALON 2023

Agencja Rozwoju Pomorza organizuje w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy wyjazd na misję gospodarczą podczas wydarzenia AVALON 2023 Australian International Airshow. Aerospace and Defence Exposition, które odbędzie się w dniach 28.02-5.03.2023 w Melbourne.

Zagłosuj na swojego Lidera

Zakończyliśmy przyjmowanie nominacji w konkursie Lidera PPNT Gdynia. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia i Waszą kreatywność. Tym samym znamy już nazwiska wszystkich nominowanych. Ich sylwetki będziemy prezentować na naszym profilu na Facebooku. Wszystko po to, by ułatwić Wam podjęcie decyzji na kogo oddać swój głos.

Jak pisać, by czytali i publikowali – szkolenie

Chwytliwy tytuł, angażujący wstęp i kilka ciekawostek. Jeśli komunikat ma być skuteczny, czyli opublikowany, musimy nauczyć się tworzyć przyjazne, zrozumiałe i kreatywne teksty. Podczas szkolenia nauczysz się budować przekonujący i profesjonalny tekst.

Design talks Business zawita do Poznania

Zapraszamy do Poznania na kolejne wydarzenie z cyklu Design talks Business Sustainability Meetings. Spotkanie: Sustainability story. Komunikacja zrównoważonych projektów w biznesie poprowadzi Henryk Stawicki – strateg i projektant, współtwórca Change Pilots, natomiast jego gośćmi będą: Aleksandra Krawsz-Kubica – Marketing & PR Director Kinnarps Polska, Maciej Krzysztoszek – rzecznik prasowy Grupy Amica oraz Przemysław Wojak – Q&A Comms Managing Partner.

Szybkie spotkania biznesowe

Jeśli chciałbyś rozwinąć swój działalność lub poznać nowych partnerów biznesowych to zarezerwuj czas 25 listopada w piątek na Szybkie Spotkania Biznesowe, które odbędą się w ramach Projektu Business Booster w Inkubatorze Starter w Gdańsku. Początek o godz. 17:00.

Szyjemy kojce dla piesków z Dąbrówki pod Wejherowem

Wilgotny nos, cztery łapy i merdający ogon – to krótki opis szczęściarza, który zapewne mieszka w Twoim domu. Jednak nie każdy pies ma właściciela, jak choćby czekający na swojego człowieka podopieczni schroniska w Dąbrówce koło Wejherowa. To z myślą o nich działająca w PPNT Gdynia pracownia krawiecka Craft Lab szyje kojce w ramach trwającej akcji POD PSEM.

Skip to content