aktualnosci

inspirująca przestrzeń do dzielenia się wiedzą

aktualnosci

już od 15 lat tworzymy nowoczesne produkty, usługi, inicjatywy

Sukces Parkowiczów z HRnest

Cieszymy się, gdy nasze firmy radzą sobie coraz lepiej na komercyjnym rynku. Dlatego nie możemy nie pochwalić się sukcesem Parkowiczów z HRnest, która świętuje dziś 500- tysięczny wniosek urlopowy, wystawiony z wykorzystaniem ich systemu!

Miejski Service Design (MSD) vol. 9

Miejski Service Design (MSD) vol. 9: Jak zmienić zdobywanie wiedzy w nieustającą przygodę?   gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, Centrum Konferencyjne wstęp: wolny, wymagana rejestracja: Zapisy (od 28.08)   Jeżeli chcesz poznać metodologię projektowania usług i jednocześnie wypracować rozwiązania, z których będą korzystać goście Centrum Nauki EXPERYMENT, zapraszamy Cię do udziału w 9. edycji Miejskiego Service Design (MSD)! […]

Wspieramy przyszłych przedsiębiorców

Po raz XI w Gdyni odbywa się Gdynia Business Week – program edukacyjny dla młodzieży, organizowany przez Miasto Gdynia we współpracy z Foundation for Private Enterprise Education, amerykańskim partnerem projektu. Dzisiaj jego uczestnicy – uczniowie szkół średnich i absolwenci szkół podstawowych z Polski i świata, spotkali się z przedstawicielami firm z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia.

SPEAK IN_UX

Jak prowadzić badania, aby tworzyć produkty i usługi oparte na wiedzy o użytkownikach, a nie własnych przeczuciach i założeniach? Na co uważać, przy interpretacji wyników? Na te i wiele innych pytań związanych z projektowaniem wrażeń użytkownika odpowiemy na SPEAK IN_UX – dwudniowej konferencji wypełnionej wiedzą i praktycznymi warsztatami!   kiedy: 30-31.10.2019 (środa, czwartek), w godz. […]

Zgłoś chęć udziału w szkoleniu

Szkolenie „Oznakowanie i poprawna komunikacja marketingowa kosmetyków” będzie okazją, aby poznać zasady prawidłowego znakowania opakowań kosmetyków, prawne wymagania dotyczące etykiet oraz zasady komunikacji marketingowej.

Platinum A’Design Award dla architektów z MOA Masters Of Arts

A’Design Award & Competition to największy na świecie konkurs, w którym nagrody przyznawane są za najlepszy design, koncepcje, produkty oraz usługi projektanckie. W tym roku w kategorii Interior Architecture and Space Design nagrodzono polskie biuro MOA Masters of Arts, które mieści się w PPNT Gdynia.

Tak było na #GDD2019!

W niedzielę 14 lipca oficjalnie zakończyła się 12. edycja Gdynia Design Days pod hasłem POLARYZACJA. Odwiedziło nas tysiące osób, interesujących się dobrym designem. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w ponad 130 wydarzeniach. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tworzenie festiwalu – kuratorom, prowadzącym, partnerom, opiekunom wystaw, wolontariuszom i wszystkim gościom.

Uniwersytet Sukcesu zawita do Gdyni

Youtuberka, blogerka czy może programistka? Pilotażowa edycja ogólnopolskiego programu „Uniwersytet Sukcesu” ułatwi dziewczętom w wieku 17-24 lata wejście na rynek pracy.  Po Białystoku, Krakowie i Warszawie 5-dniowy turnus szkoleniowy rusza 22 lipca w Gdyni w przyjaznych i inspirujących wnętrzach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Projekt jest dofinansowany ze środków Miasta Gdyni.