aktualnosci

inspirująca przestrzeń do dzielenia się wiedzą

aktualnosci

już od 15 lat tworzymy nowoczesne produkty, usługi, inicjatywy

Skuteczna strategia eksportowa i marketingowa

Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości zaprasza na organizowany w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy cykl seminariów informacyjnych USA & China Gate dotyczący podejmowania działań eksportowych przez MŚP na rynkach amerykańskich i niemieckich.

Klub Eksportera

Weź udział w wydarzeniu Pomorskiego Brokera Eksportowego i przekonaj się jak duży pływ na konkurencyjność polskiego eksportu ma branża TSL. Dyskusja będzie również dotyczyć wpływu pandemii COVID – 19 na obsługę przewozów towarowych w obrębie kraju oraz w skali międzynarodowej.

SPEAK IN_SD

Jak rozpocząć proces zmian w organizacji – w globalnych korporacjach, dużych firmach, ale też niewielkich startupach? Jaka jest rola projektanta w firmie i jak stworzyć zespół, gdy są ograniczone zasoby pracowników? Czym się inspirować przy poszukiwaniu nowych kierunków rozwoju? Odpowiedzi na te pytania poszukamy w czasie konferencji SPEAK IN_SD, wypełnionej wiedzą.

Szansa dla przyszłych przedsiębiorców

Czas na Virtual Gdynia Business Week 2020, czyli program edukacyjny stawiający na przedsiębiorczość i rozwój osobisty młodego pokolenia naszego miasta! Jak co roku, uczniowie gdyńskich szkół średnich wraz z udziałem przedstawicieli dużych firm stworzą od podstaw pomysł na własną działalność, produkt, a także całą strategię marketingową. Zajęcia prowadzone będą na wirtualnych platformach, pod okiem międzynarodowych instruktorów.

Innowacyjne narzędzie do płatności bezdotykowych

Zespół polskich inżynierów opracował pierwsze w Polsce i jedno z pierwszych w Europie narzędzi pozwalających w prosty sposób dokonywać wpłat na cele charytatywne, bez konieczności korzystania z gotówki, terminala płatniczego i instalowania dodatkowej aplikacji w smartfonie.