aktualnosci

inspirująca przestrzeń do dzielenia się wiedzą

aktualnosci

już od 20 lat tworzymy nowoczesne produkty, usługi, inicjatywy

E-commerce na fali

W zeszłym roku firma CStore S.A., producent oprogramowania dla e-commerce, zebrała ponad milion złotych na emisji akcji przy współpracy z platformą equity-crowdfundingową Beesfund. Nie zwalniając tempa, po raz drugi sięgają po crowdfunding tym razem celując w 2,3 mln zł.

Powiedziała tak!

W blasku świec podczas uroczystej kolacji? Nad brzegiem morza w promieniach zachodzącego słońca? A może podczas romantycznego wyjazdu w nieznane? Która z nas nie marzy o romantycznych oświadczynach? Na równie romantyczny, lecz mniej szablonowy sposób poproszenia swojej wybranki o rękę wpadł  mieszkaniec Gdyni, który postanowił umieścić hasło: „Wyjdziesz za mnie?”  w jednym z najbardziej rozpoznawanych punktów miasta – w oknach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia (PPNT Gdynia).

Zwycięzcy konkursu na wdrażanie dobrych praktyk projektowych

Ogłoszony na mocy Zarządzenia nr 3370/21/VIII/M, przez Prezydenta Miasta Gdyni, konkurs wdrażania dobrych praktyk projektowych został rozstrzygnięty. Tegoroczna edycja zwraca się w kierunku zapobiegania zmianom klimatycznym. Wszystko po to, by mieszkańcom żyło się lepiej. W tym roku Komisja Oceniająca postanowiła nagrodzić aż trzy zgłoszone projekty.

Weź udział w targach GISEC 2021

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy zaprasza przedsiębiorców z branż sztucznej inteligencji, IOT, 5G, cyberbezpieczeństwa oraz IT na imprezę targową GISEC 2021 organizowaną od 31.05 do 02.06 w Dubaju.

Sprawdzone modele ekspansji zagranicznej – Klub Eksportera

Czy Internet wystarczy, aby budować międzynarodowe przedsiębiorstwo? Jakie typy działalności wymagają uruchomienia zagranicznego oddziału lub chociażby przedstawicielstwa? W ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy” odbędzie się panel dyskusyjny, gdzie wspólnie przyjrzymy się różnym modelom działalności na rynkach zagranicznych.

Sprzedaż B2B w firmach IT – Pipeline Meetup

Na co zwracać uwagę, wdrażając automatyzację sprzedaży? Jak w 2021 roku nie zostać spamerem? Jak skutecznie łączyć obowiązki CEO i handlowca? Podpowiedzą eksperci z takich firm jak Casbeg czy User.com podczas pierwszego spotkania online Pipeline Meetup.

OMNIOXY nagrodzone Sztormem!

Startup z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia, dostarczający wysokiej jakości, bezpieczne i łatwe w obsłudze, łagodne komory hiperbaryczne, został nagrodzony statuetką Pomorskiego Sztormu w kategorii Młoda Firma Roku.

Poszukiwani młodzi, zdolni pasjonaci nauki

PPNT Gdynia | Bio Laboratorium rozpoczyna VIII edycję Programu InnovaBio Pomorze (IBP), podczas którego studenci nauk przyrodniczych realizować będą realne projekty badawczo-rozwojowe dla firm biotechnologicznych.

Po sukces w IT!

Uniwersytetu Sukcesu to profesjonalny i bezpłatny cykl szkoleń dla przyszłych programistek, digital marketerek, specjalistek od mediów społecznościowych oraz influencerek. Program jest skierowany do młodych kobiet, które dopiero wchodzą na rynek pracy i poszukują swojej drogi zawodowej. Trwa nabór uczestniczek i firm, które chciałyby je wesprzeć w ich rozwoju zawodowym. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Gdyni.

Skip to content