aktualnosci

inspirująca przestrzeń do dzielenia się wiedzą

aktualnosci

już od 20 lat tworzymy nowoczesne produkty, usługi, inicjatywy

Agencja Beeffective przechodzi rebranding i pokazuje żądło

Beeffective – Digital Marketing Agency z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia przechodzi rebranding, który jest wynikiem dynamicznych zmian na rynku. Po 8 latach działalności agencja pokazuje swoje żądło i prezentuje odświeżoną wersję brandingu. Zmiany obejmują logo, KV, wyrazisty ton komunikacji, nową stronę www oraz inny sposób prezentowania swoich usług.

Konferencja i warsztaty eksperckie dla IT – Infoshare DEV 2023 #wGdyni

Pasjonaci technologii i specjaliści z branży IT spotkają się już 26 października w Gdyni, żeby zdobywać nową wiedzę i rozwijać swoje kompetencje. Infoshare DEV to kolejne wydarzenia organizowane przez realizujące największą konferencję technologiczną w Polsce Infoshare i Invest in Gdynia. To merytoryczna konferencja skierowana do osób na co dzień pracujących w branży IT. Dowiedz się, co czeka uczestników.

Baltexpo 2023 – dołącz do najważniejszego wydarzenia branży morskiej w Europie Środkowo-Wschodniej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Innovation Norway serdecznie zapraszają do udziału w wydarzeniu pt. „Technologie zeroemisyjne w gospodarce morskiej” oraz spotkaniach biznesowych z norweskimi firmami podczas trwania największych targów morskich w Europie Środkowej i Wschodniej: Baltexpo 2023 w Gdańsku. Wydarzenie odbędzie się 11 października 2023 r. w godzinach 11:30 – 20:30 i skierowane jest do firm, które mają pomysł […]

Pomóż szpitalom – zgłoś się do Konkursu Mother and Child Startup Challenge

W jaki sposób innowacje mogą wspierać pacjentów?  Czy w Polsce są firmy, których produkty zrewolucjonizują ochronę zdrowia?  Jak wyglądać będzie innowacyjne szpitalnictwo za 3, 5 i 10 lat? Te i wiele innych pytań postawili sobie organizatorzy Konkursu „Mother and Child Startup Challenge” – czyli pierwszego w Polsce projektu, w którym czołowe publiczne szpitale otwierają się […]

Parkowicze z ELEMENT pierwszą firmą w Polsce z prestiżowymi tytułami

Parkowicze z pracowni Element zostali pierwszą firma w Polsce, nagrodzoną prestiżową, międzynarodową nagrodą Architizer Vision Awards i to w dwóch kategoriach! W ręce zespołu trafiły tytuły:”Best Architectural Visualization Studio of the Year 2023″ za całokształt twórczości oraz „Best Photorealistic Architectural Visualization of the Year 2023” za wizualizację Siedziby Głównej / Terminalu promowego firmy Smyril Line, w Tórshavn na Wyspach Owczych, zaprojektowanego przez słynną duńską pracownię architektoniczną – Henning Larsen Architects.

Wyjedź na targi dzięki dotacji | webinar

Nasi Parkowicze z InnovaTree zapraszają już 10 października na bezpłatny webinar, podczas którego dowiecie się, jak skorzystać z nowego programu Promocja marki innowacyjnych MŚP, który jest kontynuacją doskonale znanego przedsiębiorcom działania „Go To Brand”.

Komunikacja kryzysowa | SPEKTRUM

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza na bezpłatne seminarium w ramach projektu „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych”. Tym razem, by porozmawiać o meandrach skutecznej komunikacji w kryzysie. 

Śniadanie w Parku vol. III | PitchDay

Śniadanie w towarzystwie firm parkowych? Brzmi jak dobry plan! Już 27 września, o godz. 09:00 zapraszamy Was na „Śniadanie w Parku” w nowej, odmienionej formule. To wciąż dawka pozytywnej energii przy porannej kawie oraz szansa na poszerzenie swojej sieci kontaktów biznesowych. Co się zmieni?

Skip to content