aktualnosci

inspirująca przestrzeń do dzielenia się wiedzą

aktualnosci

już od 15 lat tworzymy nowoczesne produkty, usługi, inicjatywy

Przerwa w dostawie prądu do budynków PPNT Gdynia

Dziś w godzinach porannych, nastąpił tymczasowy spadek napięcia sieci energetycznej. Wskutek tego, nastąpiła przerwa w dostawie prądu do budynków PPNT Gdynia. Natychmiast powiadomione zostały odpowiednie służby serwisowe, które ok. godz. 10:40 zakończyły prace przywracające zasilanie. Przepraszamy ze wszelkie niedogodności.

Grupa Zadaniowa: Pojazdy Autonomiczne

Klaster Interizon jako Lider Partnerstwa Inteligentnej Specjalizacji „Technologie Interaktywne w środowisku nasyconym informacyjnie” (ISP2) wspólnie z Centrum Technologii Cyfrowych Politechniki Gdańskiej zaprasza na spotkanie inicjujące powstanie Grupy Zadaniowej: Pojazdy Autonomiczne.

Pomorskie Dni Druku 3D. Przemysł 4.0 – ZNAMY AGENDĘ!

Przemysł 4.0. – to hasło przewodnie najbliższej odsłony wydarzenia.
Pomorskie Dni Druku 3D to cykliczna impreza organizowana przy współpracy Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia i Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego w partnerstwie z firmą BIBUS MENOS. To już czwarta edycja wydarzenia i jednocześnie druga poświęcona tematowi Przemysłu 4.0.

Gdyńska firma na liście Forbesa

Na co dzień tworzą oprogramowanie dla firm z branży lotniczej, finansowej czy odzieżowej. Zaczynali od zatrudnienia 47 specjalistów IT. Dziś Jit Team to firma licząca ponad 300 pracowników, z oddziałem w Warszawie. W tym roku gdyńska firma znalazła się na liście Diamentów Forbesa – najważniejszym na polskim rynku zestawieniu firm, których wartość rośnie najszybciej na przestrzeni ostatnich trzech latach.

CN EXPERYMENT pośród wyjątkowych miejsc na mapie Polski

CN EXPERYMENT znalazł się w gronie 60 wyjątkowych miejsc z całej Polski, w zestawieniu przygotowanym przez portal dzieckowpodróży.pl. To Wy możecie zadecydować, które z przedstawionych propozycji trafią na listę TOP 10 najlepszych rodzinnych atrakcji.

Sukces ucznia jest sukcesem nauczyciela

Do 31 stycznia trwa rekrutacja do kolejnej edycji Konkursu Naukowego E(x)plory. Zgłaszać mogą się uczniowie w wieku od 13 do 20 lat. Autorzy najciekawszych projektów będą mieli szansę zaprezentować się na jednym z pięciu Regionalnych Festiwali Naukowych E(x)plory.

Konkurs GameInn IV 2020

Działasz w branży IT? A może rozwijasz swój projekt w obszarze AI lub wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości? Zostań partnerem konsorcjum przygotowującego projekt gry miejskiej do konkursu GameInn IV 2020. Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia!

Gdyński Biznesplan – działaj!

Weź udział w 18. edycji „Gdyńskiego Biznesplanu”. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy mają dobry pomysł na biznes, chcą profesjonalnie podejść do stworzenia biznesplanu i są zdeterminowani, by wcielić swoje wizje w życie. Pula nagród to 100 tysięcy złotych.