aktualnosci

inspirująca przestrzeń do dzielenia się wiedzą

aktualnosci

już od 20 lat tworzymy nowoczesne produkty, usługi, inicjatywy

Weź udział w targach MINDTECH w Hiszpanii

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy zaprasza do udziału w targach Mindtech w dniach 14 – 16 września 2021 r w Vigo. Targi gromadzą wystawców i odwiedzających z całego świata i dotyczą wszystkich obszarów działalności sektora metalowego i związanymi z nimi nowymi technologiami obejmującymi m.in. maszyny, narzędzia i oprzyrządowanie, Technologie 4.0, robotykę i automatykę, spawanie, konstrukcje metalowe.

50% dofinansowania na usługi projektu SPEKTRUM

SPEKTRUM to pomorski system świadczenia specjalistycznych usług doradczych dla MSP. W jego ramach firmy z województwa pomorskiego mogą otrzymać dofinansowanie w wysokości 50% na zakup specjalistycznych usług doradczych.

Beeffective odpowiedzialna za digital marketing sportpoland.com

Digitalowa agencja Beeffective z siedzibą w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia rozpoczęła w maju współpracę ze sportpoland.com.  To dystrybutor wielu znanych marek (m. in. KETTLER i HUDORA) oraz sportowy sklep internetowy z największą ofertą bramek na rynku.

Gdański specjał i odżywka z bakterii – startujemy z ósmą edycją InnovaBioPomorze

Gdy większość z nas będzie korzystać z uroków lata, w murach PPNT Gdynia, studenci będą opracowywać prototyp innowacyjnego materiału do druku 3D, badać możliwość wykorzystania bakterii do wzrostu roślin oraz pracować nad współczesną recepturą wytwarzanego od XV wieku przez gdańszczan piwa jopejskiego. W przyszłym tygodniu rusza 8. Edycja programu stażowego InnovaBio Pomorze, a wraz z nią pierwsze spotkania zespołów badawczych, które rozpoczną prace nad rzeczywistymi projektami, zleconymi przez firmy z rynku.

Virtual Gdynia Business Week 2021

Virtual Gdynia Business Week 2021 to wirtualna wersja programu Gdynia Business Week, od lat cieszącego się dużym zainteresowaniem lokalnej młodzieży. Podczas pięciodniowych warsztatów online, prowadzonych w pełni w języku angielskim, uczniowie uczą się podstaw biznesu od międzynarodowych instruktorów reprezentujących różnorodne firmy i instytucje.

Narodowy Spis Powszechny

W całej Polsce trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Udział w spisie jest obowiązkowy i obejmuje wszystkich mieszkańców.

Samurai w walce z przemocą w sieci

Parkowicze z Samurai Labs rozpoczęli właśnie prace nad polskojęzyczną wersją rozwiązania opartego na sztucznej inteligencji, przeznaczonego do automatycznego zapobiegania przemocy online w komunikacji tekstowej, w czasie rzeczywistym. Jego celem jest przede wszystkim ochrona dzieci przed cyberprzemocą i pedofilią.

Skip to content