aktualnosci

inspirująca przestrzeń do dzielenia się wiedzą

aktualnosci

już od 15 lat tworzymy nowoczesne produkty, usługi, inicjatywy

Powrót do pracy

Cieszymy się, że sukcesywnie wracacie do swoich biur i regularnej pracy. Wierzymy, że wkrótce spotkamy się w pełnym składzie.

Wracają rowerowe śniadania!

Po pandemicznej przerwie trwa odmrażanie gospodarki, a pracownicy powoli wracają do biur. Powraca także program „Do pracy jadę rowerem”, w którym możecie rejestrować się w ramach grupy „PPNT Gdynia”.

Instrumenty wsparcia w ramach Tarczy 2.0 w ofercie ARP S.A.

Od 6 maja przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać z nowych instrumentów przygotowanych przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. w ramach Tarczy antykryzysowej, mogą składać wnioski przez internet. Dzięki nowemu systemowi cały proces składania wniosku jest prowadzony zdalnie, łącznie z podpisaniem umowy.

Koronawirus: naukowcy z PPNT opracowali test ryzyka!

Zespół polskich naukowców z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia, w tym lekarzy i epidemiologów, opracował pierwsze na świecie narzędzie pozwalające w prosty sposób oszacować ryzyko zgonu w sytuacji zakażenia koronawirusem. Kalkulator udostępniony na stronie https://vika.life/calculator analizuje wiek, płeć oraz obecność czterech kluczowych chorób współistniejących: nadciśnienia tętniczego, cukrzycy typu 2, nowotworów, choroby sercowo-naczyniowej. – Ryzyko zgonu z […]

Export Professionals – cykl seminariów

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” Oddział Terenowy w Gdańsku serdecznie zaprasza na organizowane w ramach programu Pomorski Broker Eksportowy seminarium online: Narzędzia do oceny innowacyjności oraz wspierające ekspansję zagraniczną przedsiębiorców, wyszukiwanie partnerów zagranicznych oraz pozyskiwanie środków finansowych na rozwój firmy.

eForum Przedsiębiorstw

Nie musimy się spotykać w salach konferencyjnych, aby rozmawiać o tym, co jest ważne dla przedsiębiorców z Pomorza. Nie przegap eForum Przedsiębiorstw 2020, które odbędzie się w internecie!

Jit Team przekazuje laptopy uczniom

W czasie walki z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 wiele firm, które mogą sobie na to pozwolić, angażuje się w działania z zakresu odpowiedzialności społecznej. W ich gronie jest także firma Jit Team z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia, która przekazała właśnie 18 laptopów uczniom pomorskich szkół.