aktualnosci

inspirująca przestrzeń do dzielenia się wiedzą

aktualnosci

już od 15 lat tworzymy nowoczesne produkty, usługi, inicjatywy

Lekarze, dziękujemy! Gdynia pomaga medykom

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia aktywnie wspiera akcję pomocy dla szpitali w ramach walki z COVID-19. Przy współpracy z firmą BIBUS MENOS rozpoczął wytwarzanie ramek do przyłbic ochronnych, wykorzystywanych przez służby medyczne.

Dowiedz się więcej o Brokerze Zagranicznym

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, która utrudnia zorganizowanie spotkania informacyjnego na temat Brokera Zagranicznego informujemy, że 06.04.2020 zostanie opublikowany materiał prezentujący usługę. W prezentacji będą omówione zasady aplikowania w konkursie oraz przebieg usługi. Materiał będzie dostępny na stronie projektu.

Weź udział targach Hannover Messe

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy zaprasza przedsiębiorców z branży przemysłowej do udziału w targach Hannover Messe w Hanowerze.

Whiztalk podpowie, co możesz robić w domu

Od najbliższego poniedziałku zespół Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego Gdynia będzie inspirował do zajęć, które można wykonywać w domu w czasie ograniczonej aktywności na zewnątrz, spowodowanej zagrożeniem epidemiologicznym ze strony koronawirusa SARS-CoV-2.

Aplikacja z Gdyni w smartfonach Ślązaków

Od niedawna, mieszkańcy Górnego Śląska mogą otrzymywać spersonalizowane treści dotyczące komunikacji publicznej oraz bieżące wiadomości z wybranych przez siebie obszarów wprost na swoje smartfony. Wszystko dzięki gdyńskiej aplikacji i pilotażowej współpracy Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej z firmą Vizum Lab z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia.