aktualnosci

inspirująca przestrzeń do dzielenia się wiedzą

aktualnosci

już od 15 lat tworzymy nowoczesne produkty, usługi, inicjatywy

Miliard złotych czeka na przedsiębiorców

Chcesz wprowadzić na rynek nowy produkt, usługę lub technologię? Jeśli w dodatku prowadzisz prace badawczo-rozwojowe, to masz potrójną szansę otrzymać bezzwrotną dotację na ten cel. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości prowadzi aż trzy równoległe konkursy, w których na przedsiębiorców czeka ponad miliard złotych.

Gdynia E(x)plory Week startuje 23 października!

Projekty badawcze młodych naukowców z całego kraju, dyskusje ekspertów dotyczące przyszłości polskich szkół oraz warsztaty i eksperymenty naukowe dla młodzieży – Gdynia E(x)plory Week to coroczne wydarzenie organizowane przez Fundację Zaawansowanych Technologii. Odbędzie się w dniach 23-25 października w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

Sztuczna inteligencja z Gdyni zachęca do uśmiechu

Sensory, które analizując mimikę twarzy liczą pojawiające się na niej uśmiechy, działają już w Urzędzie Miasta Sopotu oraz w wybranych placówkach PKO BP w całym kraju. Rozwiązanie zaprojektował startup Quantum CX z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia. Jak to działa? Bartosz Rychlicki – CEO Quantum CX: – System, dzięki wykorzystaniu zaawansowanego algorytmu, motywuje do uśmiechów urzędnika lub pracownika […]

Weź udział w targach BIG FIVE w Dubaju

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy zaprasza przedsiębiorców z branży budowlanej do udziału w targach BIG FIVE 2019 International Building & Construction Show, które odbędą się w dniach 25-28 listopad 2019 r. w Dubaju.

Projekt Digital Hansa

Gdynia i Pomorski Park Naukowo-Technologiczny dołączyły do międzynarodowej inicjatywy Digital Hansa, realizowanej w partnerstwie z Karlskroną i Kłajpedą. Ambicją projektu jest zbudowanie partnerstwa gmin i działających w nich parków naukowo-technologicznych, uczelni wyższych oraz klastrów ICT na rzecz wzmocnienia innowacyjności i konkurencyjności lokalnych firm z branży ICT w całym regionie Morza Bałtyckiego. Przedsięwzięcie jest finansowany ze środków Instytutu Szwedzkiego.

SPEAK IN_UX

Jak prowadzić badania, aby tworzyć produkty i usługi oparte na wiedzy o użytkownikach, a nie własnych przeczuciach i założeniach? Na co uważać, przy interpretacji wyników? Na te i wiele innych pytań związanych z projektowaniem wrażeń użytkownika odpowiemy na SPEAK IN_UX – dwudniowej konferencji wypełnionej wiedzą i praktycznymi warsztatami! kiedy: 30-31.10.2019 (środa, czwartek), w godz. 9:00-16:00 […]