INCREASE YOUR PIPELINE – spotkanie dla firm parkowych

Spotkanie poprowadzi Mick Griffin.

Kiedy: 13.03.2018 (wtorek), godz. 14:00
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, sala kinowa (A)
Wstęp: spotkanie dla firm z PPNT Gdynia, bezpłatna rejestracja: www.increasepipeline.evenea.pl 

Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim. 

Słupki sprzedażowe stoją w miejscu, nie wiesz skąd brać nowych klientów, a czas nieubłaganie mija? Przyjdź na bezpłatne spotkanie z Mickiem Griffinem, w trakcie którego opowie na co zwracać uwagę przy budowaniu strategii sprzedaży i gdzie szukać przyczyn niepowodzeń. Nie musisz już uczyć się na swoich błędach. Zdobądź tę wiedzę od znanego na całym świecie sprzedażowca z 10-letnim doświadczeniem i wnieś nową jakość do swoich codziennych działań.

Nieważne czy prowadzisz technologiczny start-up, masz firmę usługową czy jesteś pracownikiem działu sprzedaży. To spotkanie jest dla Ciebie, jeśli pragniesz się rozwijać i wyróżnić na tle konkurencji lub współpracowników. Czekamy na Ciebie!

Mick Griffin – ma ponad 10-letnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu strategiami rozwoju biznesu. Specjalizuje się w sprzedaży międzynarodowej. Stworzył pierwszy zespół sprzedażowy w GetResponse, dzięki któremu wyszli ze swoją ofertą na rynki w Europie, Azji oraz Ameryce Północnej. Mick oprócz bycia założycielem Pipeline Summit, konferencji, która szerzy profesjonalną wiedzę sprzedażową, jest także CRO w narzędziu do monitorowania internetu Brand24, gdzie razem z Michałem Sadowskim pracuje nad rozszerzeniem pozycji Brand24 jako najlepszego dostawcy usług w Europie Centralnej na cały świat. Współpracuje także z Google w programie Google Experts Program, gdzie pomaga start-up’om z całego świata w rozwoju ich idei.

13.III
14:00-15:30
Targi i Konferecje