Jak promować bloga na Instagramie? Strefa Blogera #7

Zapraszamy na 7 spotkanie w ramach Strefy Blogera. Tym razem porozmawiamy o Instagramie oraz narzędziach graficznych, które pomagają w promocji bloga.

Podczas siódmej Strefy Blogera porozmawiamy o tym, dlaczego Instagram jest ważnym medium społecznościowym, jak zbierać followersów, czym jest społeczność i dlaczego warto ją tworzyć. Powiemy o tym, co to takiego instastories i jak używać tego skutecznie. Chwytajcie telefony w dłoń i podbijajcie z nami Instagrama!

W drugiej części spotkania poznacie 5 darmowych programów do tworzenia info+grafik i obróbki zdjęć (na PC i mobile), które każdy bloger powinien znać.

Twój Blog jest swego rodzaju wizytówką, a nie zawsze masz środki i umiejętności, aby sięgać po zaawansowane i rozbudowane programy graficzne. I nie jest to konieczne! Z pomocą przychodzą nieodpłatne i łatwo dostępne odpowiedniki, o bardzo intuicyjnej budowie i wcale niemałych możliwościach. Podczas prelekcji poznasz narzędzia m.in. pixlr, canva, snapseed.

Spotkanie poprowadzą:

Basia Grabowska – studentka Uniwersytetu Gdańskiego. Prowadziła młodzieżowy kwartalnik dla Gdańska, a teraz pisze bloga http://niepiszepoalkoholu.pl/, na którym sama siebie nazywa "propagatorką samoświadomości". Aspiruje do bycia influencerem, tworzy projekty i treści internetowe. I, wierzcie lub nie, już teraz nie może się doczekać spotkania z Wami!

Katarzyna Bąk – w Strefie Startup Gdynia wspiera obszary design thinking oraz komercjalizacji badań naukowych. Odpowiedzialna m.in. za cykl spotkań dla studentów oraz naukowców.

Spotkanie skierowane jest do osób prowadzących lub planujących założenie bloga.

Kiedy: 27.07.2017 (czwartek), godz. 17:30- 19:30
Gdzie: PPNT w Gdyni, budynek III, sala F/H
Wstęp: wolny, wymagana rejestracja: https://strefablogera7.evenea.pl/

Strona wydarzenia na Facebook’u

27.VII
17:30-19:30
Strefa Startup