Restauracje

Na terenie Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego działają obecnie trzy lokale gastronomiczne. Służą one zarówno osobom pracującym w Parku, jak również jego Gościom.

Park Café | budynek IV

W ofercie m.in. bogaty wybór aromatycznych kaw, domowe zupy, tortille, ,tarty, dania obiadowe, lunche, a także pyszne desery.

Kawiarnia serwuje wyłącznie kawy włoskiej marki  illy: espresso; café americano; cappuccino, café latte, latte z syropem. Do kaw używane są francuskie syropy firmy Teisseire.

Ponadto Park Cafe zaprasza na: kremy i desery, desery lodowe, napoje, bogate w witaminy świeżo wyciskane soki z warzyw i owoców, koktajle i napoje alkoholowe.

W lokalu istnieje możliwość organizacji imprez okolicznościowych. Rezerwacje przyjmowane są na miejscu, a także pod numerem tel. 502-679-917 lub mailowo: park.cafe@wp.pl

Godziny otwarcia:

  • pon.-czw.: 07:30-19:00
  • pt.: 07:30 - do ostatniego klienta

Park Café na Facebooku: Fanpage

Dobra Koza | budynek III

Lokal w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Nauki Experyment na terenie Centrum Konferencyjnego Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego. Smaczne jedzenie dostosowane do potrzeb potencjalnych klientów. Stałe pozycje z karty oraz codziennie przygotowywane zupa i danie dnia tworzone są w oparciu o zasady zdrowej, zbilansowanej diety. Lokal przystosowany i przygotowany jest do obsługi grupy wycieczkowych odwiedzających Centrum Nauki Experymen. Organizujemy różnego rodzaju catering dla firm organizujących spotkania i konferencje na terenie Centrum Konferencyjnego PPNT.

Tel. +48 662 143 815
mail: dobrakozabistro@gmail.com
Facebook: Dobra Koza 

Dla wszystkich pracowników PPNT ulga -10%. Menu w załączniku. 

Godziny otwarcia:

  • pon-pt: 09:00-18:00
  • sb-nd: 10:00-19:00

Restauracja Eureka | budynek II

Z dala od zgiełku i hałasu miasta, w centrum innowacji i ciekawych pomysłów znajdziecie restaurację Eureka.Wyjątkowy klimat tego miejsca tworzy nie tylko atmosfera i wystój wnętrz, ale i pyszne menu przygotowywane przez doświadczonego szefa kuchni.

Eureka stawia na znane i powszechnie lubiane smaki. W menu restauracji znajdziecie pożywne i przygotowane przy użyciu najwyższej jakości składników dania, takie jak rosół z domowym makaronem czy ręcznie lepione pierogi.

W karcie nie brakuje także pozycji bardziej wyszukanych, jak polędwiczki wieprzowe w leśnych grzybach czy makaron z łososiem aromatyzowanym winem i warzywami. 

Wizyta w Restauracji Eureka będzie dobrym uzupełnieniem wycieczki do pobliskiego Centrum Nauki EXPERYMENT (grupy szkolne, przedszkolne, zorganizowane są tam widziane) czy wizyty w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

Restauracja Eureka znajduje się w budynku II

Zobacz menu

tel.: 58 698 21 11
fax.: 58 698 21 11
e-mail: kontakt@eureka-restauracja.pl 

Godziny otwarcia:

  • pon-pt: 09:00-19:00
  • sb-nd: 12:00-19:00

Zapraszamy na: www.eureka-restauracja.pl