Targi i Konferecje | 10.5.2017

Międzynarodowy Tydzień Coachingu w PPNT Gdynia

Zbliża się Międzynarodowy Tydzień Coachingu. Z tej okazji, International Coach Federation Polska i Komitet Trójmiasto już po raz czwarty zapraszają na konferencję poświęconą tej tematyce.

Kiedy: 20.05.2017r. (sobota)
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, sala Audytoryjna
Wstęp: wolny, wymagana rejestracja: https://123221-2.evenea.pl

Międzynarodowy Tydzień Coachingu to doroczne, globalne święto profesjonalistów i pasjonatów coachingu celebrowane na całym świecie. Jego celem jest poinformowanie opinii publicznej o wartości pracy z profesjonalnym coachem, jej wynikach i postępach poczynionych w procesie coachingu.

W ramach Międzynarodowego Tygodnia Coachingu coachowie na całym świecie organizują w swoich społecznościach lokalnych szereg interesujących wydarzeń, oferują także swoje usługi pro bono, by umożliwić doświadczenie coachingu i płynących z niego korzyści.

Organizatorem i głównym sponsorem Międzynarodowego Tygodnia Coachingu jest International Coach Federation (ICF) Global z siedzibą w USA. To największa ogólnoświatowa organizacja coachingowa reprezentująca środowisko profesjonalnych coachów. Jej początki sięgają 1995 roku. Dzisiaj zrzesza prawie 25 tysięcy coachów w ponad 100 krajach świata. ICF jest organizacją non profit, którą współtworzą osoby indywidualne prowadzące praktykę coachingową. Działania ICF skupiają się na rozwijaniu profesji coachingowej poprzez określanie standardów kompetencyjnych i etycznych, dostarczanie niezależnej struktury akredytacji dla coachów i szkół coachingu oraz budowanie forum wymiany doświadczeń.