Targi i Konferecje | 13.3.2018

Pipeline Summit 2018

Konferencja nt. sprzedaży online

Pipeline Summit w przystępny sposób udostępni Ci wiedzę o tym, jak zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe niezależnie od tego, w jakiej branży jesteś. Ucz się sprzedaży i marketingu od osób, które sprawdziły to wszystko na własnej skórze i były w tym samym miejscu, w którym Ty jesteś teraz.

Pierwszy dzień Pipeline Summit skupia się na tym, jak doprowadzić do "Pierwszych 10 Sprzedaży". Dowiesz się jak używać reklam na Facebook'u, jak tworzyć treści, które wygenerują Ci leady, jak budować zespoły sprzedażowe i wiele więcej. Już po pierwszym dniu zdobędziesz wiedzę, dzięki której sfinalizujesz pierwsze transakcje.

Drugi dzień konferencji pozwala uczestnikom pogłębić swoje umiejętności, dzięki którym pozyskanie "Kolejnych 10 klientów" nie będzie już trudne. Zrozumiesz czym jest Growth hacking i jakie metody zdobywają teraz popularność, dzięki czemu skutecznie przyspieszysz wzrost swojej firmy. Ucz się od ludzi z czołówki świata sprzedaży i poznaj rozwiązania, które oni już wdrożyli w swoich firmach.

Kiedy: 17-18.04.2018, 8:00-16:00
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III (Centrum Konferencyjne), audytorium 
Wstęp: bilety do kupienia: www.pipelinesummit2018.evenea.pl

Więcej informacji o konferencji: www.pipelinesummit.com