Strefa Startup | 3.11.2017

Studencie! Zostań ambasadorem Strefy Startup Gdynia

Jeśli działasz w kole naukowym lub organizacji studenckiej, masz w sobie żyłkę organizatora lub pomysł na realizację konferencji studenckiej lub warsztatów - wypełnij formularz zgłoszeniowy i zostań ambasadorem Strefy Startup Gdynia.

Studencka Środa to cykl spotkań dedykowanych wyłącznie studentom, który realizujemy od 2015 roku. Jednak tym razem to studenci decydują o jej kształcie i omawianych zagadnieniach. To od was zależeć będzie, jakie wydarzenia odbędą się w ramach Studenckiej Środy przez cały rok akademicki 2017/2018.

Spośród zgłaszających się osób wybierzemy ambasadorów Strefy Startup Gdynia, którzy będą reprezentować nas w swoich macierzystych uczelniach i na swoich wydziałach.

Każdy ambasador i ambasadorka otrzyma gwarancję udziału w spotkaniach i warsztatach organizowanych przez Strefę Startup Gdynia. Ambasadorzy wezmą także udział w dedykowanych im warsztatach z komunikacji, promocji oraz zarządzania projektami. Będą mieli do dyspozycji indywidualne konsultacje z wybranym ekspertem oraz otrzymają zaświadczenie o byciu ambasadorem PPNT i SSG.

Do zadań ambasadorów należeć będzie: badanie zapotrzebowania studentów na warsztaty i spotkania, proponowanie programu wydarzeń w ramach Studenckiej Środy w Strefie Startup, wsparcie organizacyjne i rekrutacyjne na uczelni/wydziale, aktualizacja bazy kół naukowych.

Z wybranymi Ambasadorami spotkamy się już 29 listopada 2017 r.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 20 listopada!

Rejestracja: https://ambasadorSSG2017.evenea.pl