Strefa Startup | 28.8.2017

Współpraca blogera z markami. Strefa Blogera #8

Zapraszamy na 8 spotkanie w ramach Strefy Blogera. Tym razem porozmawiamy o współpracy blogerów z firmami i markami oraz dowiemy się, po co i jak przeprowadzić metamorfozę bloga.

Kiedy: 31.08.2017 (czwartek), godz. 17:30- 19:30
Gdzie: PPNT w Gdyni, budynek III, sala F/H
Wstęp: wolny, wymagana rejestracja: https://strefablogera8.evenea.pl/
Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/331225287330221/

Współpraca z marką 
Pierwszą część spotkania poprowadzi Jaśmina Sołtysiak, specjalistka od digital marketingu. Poznamy najlepsze i najgorsze przykłady prezentacji z influencerami na rynku polskim i zagranicznym. Nasz gość podzieli się swoim doświadczeniem ze współpracą bezpośrednią i poprzez agencję. Przytoczy dobre i złe praktyki oraz zdradzi kilka tajemnic dobrej współpracy. 

Metamorfoza bloga
W drugiej części spotkania poznacie Claudię, która opowie, dlaczego postanowiła zmienić swojego bloga. Dowiecie się, czy warto zmieniać nazwę oraz identyfikację bloga, jak to przeprowadzić w praktyce. Kiedy jest najlepszy moment na zmianę i na co zwrócić uwagę. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą na swoim blogu – to spotkanie jest dla Ciebie!

Spotkanie poprowadzą:
Jaśmina Sołtysiak –
millenials, studentka psychologii marketingu i (z wyboru) absolwentka kulturoznawstwa. Myśli emoticonami, zna i rozumie potrzeby Generacji Z, nigdy nie wylogowuje się z Facebooka. Na co dzień jest specjalistą od digital marketingu w młodzieżowej marce SiNSAY. W życiu jak i w pracy pragnie łączyć swoje dwie największe pasje – modę i social media. W wolnych chwilach robi modowe moodboardy i nałogowo ogląda seriale.

Claudia Wensierska –
pani inżynier, blogerka kulinarna. Absolwentka Politechniki Gdańskiej. Miłośniczka nowych technologii, jogi i dobrego jedzenia. Za dnia projektuje sprzęt medyczny i organizuje warsztaty projektowe dla studentów. Po godzinach robi niezłe wałki w kuchni jako Taka Babka.

Spotkanie skierowane jest do osób prowadzących lub planujących założenie bloga.