PPNT | 16.1.2017

Mobile World Congress - targi branży telekomunikacyjnej w Barcelonie. Zgłoś się!

Ruszył konkurs zgłoszeń dla firm zainteresowanych udziałem w targach Mobile World Congress, które odbędą się w Barcelonie w dniach 27.02.-02.03.2017.

Mobile World Congress, czyli najważniejsze spotkanie branży telekomunikacyjnej w Europie. Targi odbywające się w Barcelonie są świetną okazją dla producentów do zaprezentowania swoich nowych produktów, które trafią niedługo na rynek. Żadna z liczących się w branży firm telekomunikacyjnych nie przepuszcza takiej okazji i każdy stara się pokazać z jak najlepszej strony, licząc na to, że przyciągnie uwagę tłumów pojawiających się na imprezie.

Firmy chętne do wzięcia udziału w organizowanych targach informujemy, że zgłoszenia wraz z wymaganymi załącznikami należy składać osobiście, poczta tradycyjną lub kurierem do dnia 20 stycznia 2017 roku na adres: 

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce „Jak skorzystać/Targi” na stronie www.brokereksportowy.pl. W sprawie wyjazdu i zgłoszeń możecie Państwo kontaktować się z Panią Agnieszką Fedorowicz  Tel. 58 698 22 42,  e-mail: a.fedorowicz@ppnt.gdynia.pl

Wyjazd organizowany jest przez Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia zwany dalej PPNT, w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.