PPNT | 13.2.2017

Ruszyła pierwsza arena wirtualnej rzeczywistości

Lubisz przejażdżki kolejką górską lub chciałbyś ocalić naszą galaktykę od zagłady? Żaden problem! W Trójmieście stanął właśnie pierwszy punkt wirtualnej rzeczywistości. Autorem stoiska jest firma VR Visio z PPNT Gdynia.

Arena V, to pierwszy taki punkt rozrywkowy w galerii handlowej w naszym regionie i prawdziwy raj dla miłośników nowych technologii! Dzięki stoisku, które stanęło właśnie w Galerii Bałtyckiej, każdy może się przekonać czym jest wirtualna rzeczywistość! Na miejscu, można przejechać się kolejką wysokogórską dzięki aplikacji Dream Coaster, spróbować pokonać swój strach dzięki aplikacji Dread Eye VR lub walczyć z hordami zombie w grze Brookheaven Experiment. Ci, którzy widzą się w roli obrońcy galaktyki, mogą  przenieść się w przestrzeń kosmiczną za sprawą gry Drone Hunter.

W gry można grać na najnowszych urządzeniach na ryku – goglach HTC VIVE i Oculus CV1. Wiadomo również, że katalog gier będzie się sukcesywnie powiększał o nowe pozycje. Informacje o nowościach będą dostępne na stronie www.facebook.com/arenavgdansk