PPNT | 12.4.2017

PPNT Porządkuje

Posprzątajmy razem Park na wiosnę!

Parkowicze! Sprzątamy części wspólne – korytarze, hole, kuchnie i inne pomieszczenia – ze wszystkich zalegających tam rzeczy. Chcieliśmy ułatwić Wam zadanie i część z nich oznaczyliśmy wlepką ZABIERZ lub WYRZUĆ. Jeśli nie będziecie chcieli przygarnąć ich do biura, możecie wyrzucić je do kontenera. Oddajemy Wam do dyspozycji dwa kontenery na elektrośmieci oraz śmieci wielkogabarytowe. Data 21 kwietnia kończy akcję PPNT Porządkuje – na Dzień Ziemi, nasz Park będzie czysty i posprzątany :)   

Kontenery

Dwa kontenery - na elektrośmieci i śmieci wielkogabarytowe - ustawione są na parkingu naziemnym koło budynku I i II PPNT Gdynia. Będzie można z nich korzystać do 21 kwietnia. Wrzucamy do nich wszystkie rzeczy, których nie chcecie zabrać, a oznaczone są wlepką lub po prostu znajdują się w częściach wspólnych. Jeśli robicie przy okazji wiosenne porządki w swoich biurach, możecie w tym celu również wykorzystać przygotowane przez nas kontenery.
 
Uwaga: porządkujemy wszystkie rzeczy w częściach wspólnych, nie tylko te oznaczone wlepkami.

Wózki do transportu śmieci

Jeśli potrzebujecie pomocy w transporcie śmierci do kontenera, zachęcamy do pożyczania wózków. Zapytajcie ochronę z budynków III i IV, gdzie można je odbierać.

Ochrona w budynku III: 58 880 81 09

Ochrona w budynku IV: 58 880 81 08

Dodatkowych informacji udziela Dział Administracji PPNT Gdynia: +48 58 880 81 23

Co stanie się z nieposprzątanymi rzeczami?

Rzeczy w częściach wspólnych (nawet te nieoznaczone wlepkami), których nie sprzątniecie do 21 kwietnia, zostaną usunięte. Prosimy więc o sprzątniecie ich do tego terminu.