PPNT | 22.5.2017

Poranna czarna - Summer is coming!

Czy w Polsce można pracować jak w Dolinie Krzemowej? Czy gdyńskie wynalazki będą używane w kosmosie? Tego dowiesz się podczas ostatniego przed wakacjami spotkania „Poranna Czarna”, w czwartek 1 czerwca.
Kiedy?

01.06.2017r., (czwartek), godz. 09:00-10:40
Gdzie? PPNT Gdynia, budynek III, sala kinowa
Wstęp? wolny: https://porannaczarnasummer.evenea.pl/

SPOTKANIA
Spotkamy się w Dzień Dziecka 1 czerwca, aby pomóc Wam poszerzyć sieć kontaktów biznesowych, zainspirować do działania i zarazić pozytywną  energią. Wszystko przy aromatycznej,  porannej kawie i w znanej Wam już, niezobowiązującej atmosferze. Ponadto, przybliżymy Wam w telegraficznym skrócie najlepsze case'y branży innowacyjnej, z ostatnich miesięcy.
Tym razem, bohaterami „Porannej Czarnej” będą specjaliści od kosmicznych (i nie tylko) rozwiązań z firmy WiRan oraz  Parkowicze ze Speednet, zwycięzcy globalnego hackathonu oraz autorzy aplikacji PubING, która może okazać się hitem nadchodzącego lata.

ROZMOWY
Podczas panelu dyskusyjnego, moderowanego przez eksperta od budowania relacji biznesowych - Ireneusza Osińskiego, będziecie mieli okazję zadać naszym gościom nawet najbardziej podchwytliwe pytania… Nie zapomnieliśmy o tym,  że pierwszego czerwca przypada Dzień Dziecka, a ten nie obejdzie się bez prezentów. Przygotowaliśmy je dla najbardziej aktywnych uczestników naszego spotkania.

NETWORKING
Zarezerwuj sobie czwartkowy poranek! Niezależnie od tego czy jesteś "starym wyjadaczem" w świecie networkingu czy też zupełnym debiutantem, wpadnij do nas, podziel się swoim doświadczeniem i wypij z nami "Poranną czarną!".

Harmonogram spotkania:

09:00-09:30 - open-networking
09:30- 10:10 - prezentacje firm parkowych oraz panel dyskusyjny moderowany przez Ireneusza Osińskiego
10:10 - 10:20 - konkurs networkingowy
10:20:-10:40 - networking przy cateringu, zakończenie spotkania

Ireneusz Osiński - z wykształcenia psycholog i producent filmowy. Obecnie przedsiębiorca, szkoleniowiec, wykładowca i ekspert Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, łowca talentów, mówca, networker i mentor biznesowy. Certyfikowany coach biznesowy międzynarodowej organizacji Leadership Management International. Twórca wielu projektów w tym programów szkoleniowych, programów telewizyjnych i audycji radiowych. Fundator i prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów. Pełnomocnik Zarządu ds. Relacji Biznesowych Związku Pracodawców Pomorza, gdzie wdraża projekt integracji środowisk biznesowych pod nazwą: „Biznes to relacje”. Zawsze uśmiechnięty, energiczny, nastawiony na działanie.