PPNT | 14.6.2018

PARKOWA HELLADA

Witamy lato w greckim stylu – impreza integracyjna dla firm parkowych.

Kiedy: 29.06.2018 (piątek), od godz. 16:00
Gdzie: tereny zielone między budynkami III i IV PPNT Gdynia 
(przed nieproszonym deszczem uciekniemy przenosząc się do budynku III - Centrum Konferencyjne)
Wstęp: wolny, konieczne zapisy z firmowych adresów e-mail: www.hellada.evenea.pl. Rejestracja upoważnia do odbioru voucherów na grecki poczęstunek (dla jednej lub dwóch osób). Ilość osób prosimy uwzględnić przy rejestracji przez Evenea. Vouchery będą czekać na odbiór w recepcji II oraz IV od 25.06.2018.

Facebook: https://www.facebook.com/events/725924970927121/

O bogowie! Już niedługo tereny zielone PPNT Gdynia zamienią się w rejony Morza Śródziemnego. W ostatni piątek czerwca spotykamy się na Parkowej Helladzie! Co w programie?

Grecka sjesta
Chillout na zielonej trawie, pyszne greckie przekąski, zimne napoje, relaksująca muzyka – tak zapowiada się śródziemnomorska sjesta w parkowej odsłonie. Podczas imprezy będzie można uczestniczyć w warsztatach plecenia wieńców laurowych. O pielęgnację ciała zadba Parkowiczka Izabela Ryska, która pokaże, jak skomponować na bazie oliwy z oliwek musujące babeczki do kąpieli. Każdy uczestnik warsztatu będzie mógł również skorzystać z intensywnie nawilżającego zabiegu na dłonie. Na warsztat z kosmetyków naturalnych obowiązują wcześniejsze zapisy: https://helladawarsztaty.evenea.pl/

Uwaga: przebranie w greckim klimacie jest mile widziane! :)

Parkowe Igrzyska Olimpijskie 
Kto u Was w firmie lepiej radzi sobie w rywalizacjach sportowych, a kto czuje się pewniej w intelektualnych lub manualnych? O tym przekonamy się podczas Parkowej Hellady! Na imprezie będziecie mogli zmierzyć się w takich konkurencjach jak:

- dolichos (bieg pseudodługodystansowy) na 10 000 mm w workach jutowych,
- hoplites - bieg w ważącej 15 kg zbroi,
- wyścigi rydwanów,
- zawody trębaczy,
- „antyczne 5 sekund”, quizy i krzyżówki,
- układanie greckiej wieży.

Od godziny 17:00 startujemy z Parkowymi Igrzyskami. Zapisy na konkurencje rozpoczynają się od godziny 16:00. Przyjdźcie z rodziną – przewidzieliśmy również animacje dla najmłodszych.

Do zobaczenia - τα λέμε!