PPNT | 25.11.2016

Zgłoś swojego Lidera PPNT 2016!

Jak co roku, chcemy nagrodzić tych Parkowiczów, którzy na przestrzeni ubiegłego roku osiągnęli wyjątkowy sukces oraz wyróżnili się swoją aktywną działalnością. Masz kandydata? Zgłoś go!

Każdy pracownik firmy parkowej może zgłosić swojego faworyta, który ma szanse otrzymać w tym roku statuetkę Lidera PPNT w wybranej kategorii. Wystarczy wypełnić poniższy formularz oraz krótko uargumentować swój wybór. Na Wasze nominacje czekamy do czwartku, 8 grudnia. Przez kolejny tydzień, będziecie mogli oddawać głosy na swoich kandydatów. 16 grudnia, w czasie Imprezy Świątecznej, poznamy tegorocznych Liderów PPNT.
Kandydatów można nominować poprzez formularz dostępny pod linkiem: https://goo.gl/forms/g6GQ7A4RvdblDYXh2

Zgodnie z tradycją, statuetki wykonujemy innowacyjną techniką, a ich forma nawiązuje do działalności firm rozwijających się w strukturach Parku. W tym roku inspiracją dla projektu statuetek była nasza kosmiczna firma SpaceForest Na firmy parkowe z tytułem Lidera PPNT czekają również spersonalizowane upominki.

Lidera PPNT można nominować w czterech kategoriach:
Debiut 2016: Innowacja, świeżość, kreatywne pomysły – to główne cechy debiutu. W tej kategorii nominujemy startupy, które w tym roku pozytywnie zaskoczyły swoją działalnością.
Osobowość: Pasjonaci, aktywiści parkowej społeczności, charyzmatyczni działacze - jeśli znasz Parkowicza, z którego warto brać przykład, to poinformuj nas o tym poprzez nominacje w tej kategorii.
Produkt - Usługa - Marka: To miejsce dla tych marek i ich wytworów, których wyznacznikiem jest sukces, prospołeczny charakter, niekonwencjonalne zastosowanie, niebanalny pomysł.  
Wydarzenie: O tym było głośno. Jeśli byłeś na Parkowym wydarzeniu, które zrobiło na Tobie wrażenie, daj nam o tym znać!

Można nominować Parkowiczów oraz coworkerów ze Strefy Startup Gdynia (z dopiskiem w formularzu 'coworking'). 

Harmonogram przedstawia się następująco:
Do 8 grudnia (czwartek) – zgłaszanie nominacji na Lidera PPNT 2016
9.12.-15.12.2016 – głosowanie na Liderów PPNT
16.12.2016 – gala rozdania statuetek Lidera PPNT podczas imprezy PPNT Świątecznie