PPNT | 10.5.2017

Firma Biovico na Targach Vitafoods Europe

W dniach 9-11 maja br. w Genewie odbywają się coroczne Targi Vitafoods Europe, które są największymi w Europie targami poświęconymi branży suplementów diety i żywności funkcjonalnej. Nie zabrakło na nich naszej parkowej reprezentacji z firmy Biovico.

Podczas tegorocznej edycji targów, przedstawiciele laboratorium Biovico zaprezentowali swoje osiągnięcia. M.in. najnowszy produkt Biolevox One. To preparat służący do leczenia schorzeń stawów, o jednym z najwyższych stężeń kwasu hialuronowego w jednej dawce, dostępny na rynku europejskim. Drugim promowanym podczas wydarzenia produktem jest preparat Levidor, zawierający opatentowaną formułę złożoną z ekstraktów: z nasion z czarnuszki siewnej Nigella sativa i arcydzięgla Angelica archangelica.

Targi Vitafoods są przede wszystkim doskonałą okazją do wymiany kontaktów, wydarzenie gromadzi specjalistów z zakresu nauki i przemysłu, dzięki czemu stwarza też możliwość wymiany wiedzy i nawiązania korzystnej współpracy.

Biovico - firma działająca na rynku od 2008 roku, jest prekursorem i liderem w dziedzinie badań i rozwoju oraz produkcji nutraceutyków w Polsce. Zaawansowane prace rozwojowo-badawcze prowadzone we własnym laboratorium z nowoczesnym zapleczem technologicznym, pozwalają Biovico na opracowywanie unikalnych i innowacyjnych nutraceutyków, stanowiących uzupełnienie dla wybranych metod leczenia.