Laboratorium | 2.6.2016

Wygraj warsztaty w LAB PPNT Gdynia!

Weź udział w V Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców – Człowiek Nauka Środowisko i wygraj udział w warsztatach i szkoleniu organizowanym przez Laboratorium PPNT Gdynia.
Kiedy:

23-24.06.2016 (czwartek-piątek)
Gdzie:
Uniwersytet Gdański, Wydział Prawa i Administracji
Wstęp: płatny, wymagana rejestracja: www.rejestracja-cns.konfeo.com/pl/groups

Konferencja jest okazją do nawiązywania współpracy naukowej między: studentami, doktorantami, młodymi doktorami oraz członkami kół naukowych reprezentującymi różne gałęzie nauki. Jej uczestnicy będą mieli okazję do nawiązania nowych kontaktów zawodowych oraz podyskutowania w swobodnej atmosferze o rozwiązywaniu problemów, jakie napotykają w codziennej pracy badawczej. Tym samym, udział w Konferencji może stać się dla nich inspiracją do nowych badań i ciekawych publikacji. Ideą, jak przyświeca organizatorom wydarzenia jest otwarcie się na nowe pomysły i wymiana doświadczeń pomiędzy młodymi naukowcami z całej Polski w interdyscyplinarnej atmosferze. Konferencja staje się przez to przestrzenią, w której nawiązują się przyjaźnie i często również współprace naukowe o innowacyjnym charakterze.

Tegoroczna edycja Wydarzenia organizowana jest przez Koło Naukowe Ochrony Środowiska oraz firmę Pro Science. Do współpracy włączył się również Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia. Dla uczestników konferencji, których prezentacje okażą się najlepsze, oprócz nagród rzeczowych, przewidziano udział w warsztatach oraz szkoleniu organizowanym przez Laboratorium PPNT Gdynia. W ramach warsztatów będzie można nie tylko skorzystać z kompleksowego wyposażenia laboratoryjnego, ale również otrzymać niezbędne wsparcie merytoryczne. Rejestracje uczestnictwa w konferencji przyjmowane są do 10 czerwca br.

Więcej informacji można uzyskać na stronie konferencji lub na Facebook'u.