Przedsiębiorco, zgłoś swój projekt!

Przedsiębiorco, zgłoś swój projekt!

PPNT Gdynia | Bio Laboratorium rozpoczyna nabór projektów do XI edycji projektu InnovaBio Pomorze. Celem IBP jest  wykreowanie nowej jakości kształcenia, poprzez praktyczną edukację studentów nauk przyrodniczych, pracujących przy projektach badawczo – rozwojowych na rzecz firm działających w sektorze life science.

 

Poprzez InnovaBio Pomorze firmy biotechnologiczne zlecają realizację projektów o charakterze innowacyjnym, zespołom składającym się z 5 osób w czasie 4 miesięcy. Realizacja odbywa się z wykorzystaniem bazy sprzętowej oraz doświadczenia Bio Laboratorium PPNT.

Korzyści dla przedsiębiorców

Jedyne koszty, jakie ponoszą przedsiębiorstwa biorące udział w InnovaBio Pomorze dotyczą odczynników niezbędnych do badań. Bio Laboratorium zapewnia ze swojej strony specjalistyczny sprzęt, a także udział w procesie realizacji i koordynacji prac badawczych związanych z projektem. Uzyskane w trakcie badań wyniki i produkty, należą do przedsiębiorców.

 

Udział w InnovaBio Pomorze to doskonała okazja, aby przy niskich nakładach finansowych uzyskać profesjonalne konsultacje i realizacje badań przy pełnym zachowaniu praw autorskich do uzyskanych wyników.

 

Zgłoszenia i dodatkowe informacje o projekcie: ibp@ppnt.pl

Formularz

REGULAMIN IBP

INNOVABIO_PORTFOLIO_2024

 

 

 

powrót
Skip to content