Warsztat z Piotrem Buckim: Life's a pitch and then you die

budynek IV

kiedy: 20.09.2019 (piątek), godz. 9:00
gdzie: PPNT Gdynia, budynek IV, sala F0.02
wstęp: wolny, warsztat skierowany do firm parkowych, zapisz się!

 

Dobry pitch nie uratuje złego projektu, ale zły pogrzebie nawet najlepsze rozwiązanie. Słowa są ważne! Mogą budzić emocje, wzmacniać zapamiętywanie. Słowa mogą motywować a odpowiednio opowiedziana historia może mieć nawet wartość terapeutyczną. Żeby jednak dobrze używać słów trzeba wiedzieć, jak przetwarza je mózg. Na naszym warsztacie nauczymy się mówić i komunikować w modelu brain-to-brain communication. Sprawdzimy jak za pomocą odpowiednich słów skupiać uwagę i wzmacniać zapamiętywanie. I jak dobrze opracowywać historie, które są najlepszym sposobem przekazywania informacji. Zero pseudonaukowej ściemy. Zero bieda-coachingu i zero gestów typu ekspercka wieżyczka. Sama bazująca na badaniach wiedza w praktyce.

Zakres warsztatów
Nauczysz się budować solidne narracje i dobre slajdy. Dowiesz się jak skupiać uwagę i utrzymać kontakt z widownią. Wiemy, że ten warsztat to solidna dawka wiedzy, jednak dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc. Dlatego, jeśli chcesz wziąć udział w tym wyjątkowym spotkaniu, odpowiedz na nasze 2 pytania:

– Dlaczego szkolenie „Life’s a pitch and then you die” może być dla Ciebie przydatne?

– Czy przygotowujesz się do jakiegoś konkretnego spotkania/pitchingu? Jeśli tak, jakiego?

Z tymi z Was, którzy udzielą najbardziej merytorycznych odpowiedzi spotkamy się 20 września. Dla jednej firmy przygotowaliśmy maksymalnie dwa miejsca. O liście uczestników poinformujemy Was mailowo, na tydzień przed warsztatem.

Dla kogo?
Na szkolenie zapraszamy wszystkich Parkowiczów, którzy nie wzięli udziału w czerwcowej edycji (zakres obu szkoleń jest identyczny).

 

Piotr Bucki
Architekt, który zamiast budynków woli projektować zdania. Aktor, który scenę teatralną zamienił na sale szkoleniowe i spotkania z widownią na konferencjach. Psycholog, który lubi badać i ciągle zadaje sobie pytanie, „skąd wiem, to co wiem?”.
Od 17 lat uczy ludzi projektować komunikację w rożnych wymiarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej i neuronaukach. Sprawdzał teorie w praktyce pracują z firmami w Australii, Austrii, Słowenii, Chile, Mołdawii, Włoszech i Polsce. Autor książek, „Porozmawiajmy o komunikacji”, „Złap równowagę” i ostatnio wydanej „Viral”. Przetłumaczył 12 książek z zakresu poradnictwa i psychoterapii. Współpracował z Malemanem, Charakterami, Dolce Vita i Mother Mag. Jego wystąpienie na TEDx SGH obejrzano w sieci ponad 77 tysięcy razy. Od ponad 8 lat związany z WSB, gdzie projektuje kierunki i wykłada, głównie w obszarze brandingu, marketingu i komunikacji.

powrót
Skip to content