Stres w pracy i nie tylko. Jak sobie z nim radzić?

PPNT Gdynia, budynek III, coworking

Kiedy: 18 marca 2022 r., godz. 09:00 – 15:00 (1h przerwy obiadowej)

Gdzie: PPNT Gdynia, bud. III, coworking

Obowiązują zapisy: https://app.evenea.pl/event/streswpracy/

 

Czujesz, że coraz częściej dopada Cię trudny nastrój i nie wiesz skąd się bierze? A jak zdajesz sobie sprawę, że podłoże leży w codziennym stresie, to nie bardzo wiesz jak sobie z nim poradzić? Nie wiesz czy coś w Tobie się zmieniło, czy w świecie w około, ale masz wrażenie, że atmosfera wokół Ciebie degraduje, efektywność pracy spada, a Ty nie potrafisz znaleźć rozwiązania? Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą Ci skuteczniej radzić sobie ze stresem, zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym.

 

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy czują się w stresie zablokowani i nie wiedzą, jak sobie poradzić, a dostrzegają, że ten stan wpływa na motywację i realne efekty ich pracy. Dla tych z Was, których codzienna praca wymusza częste kontakty z innymi osobami, będące dla Was wyzwaniem oraz dla tych, którzy są narażeni bądź odczuwają stres związany z obecną sytuacją.

 

Czego się dowiesz?

W trakcie warsztatu:

  • zaprezentujemy prawdziwy problemem skutkujący stresem,
  • mówimy adaptacyjne i nieadaptacyjne strategie radzenia sobie z problemami,
  • zwrócimy uwagę na zachowania proaktywne i reaktywne,
  • odniesiemy się do roli motywacji wewnętrznej versus zewnętrznej,
  • zaprezentujemy techniki radzenia sobie ze stresem,
  • uzasadnimy powyższe badaniami naukowymi i pokażemy historię sukcesu stosowania technik.

 

Dlaczego warto?

Dowiesz się co robić, aby eliminować automatyczne, szkodliwe zachowania, zadbać o sprawne rozwiązywanie konfliktów oraz redukować stres, wynikający z natłoku obowiązków. Odkryjesz, że wbrew obiegowej opinii stres wcale nie pochodzi z zewnątrz, a bardzo często fundujemy go sobie sami poprzez szkodliwe postawy i zachowania. Dowiesz się, że stres jest główną przeszkodą w budowaniu efektywnych relacji.

 

Prowadzenie: Sebastian Deditius

Absolwent Kanadyjskiego programu Executive MBA. Dyrektor Makroregionu i współtwórca zewnętrznej sieci sprzedaży w BPH Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych S.A. spółce z Grupy Banku BPH. Szkolił pracowników największych grup finansowych i banków na polskim rynku. Przeprowadził tysiące godzin szkoleń́ z zakresu sprzedaży, efektywności, komunikacji, erystyki, współdziałania oraz szkoleń́ produktowych. Pełnił rolę konsultanta biznesowego w Chinach, Hong Kongu i Dubaju m.in. w Australijskim projekcie międzynarodowej platformy finansowej w zakresie sprzedaży oraz operacji biznesowych, gdzie mieszkał. Uzyskał Australijską certyfikację Diploma in Financial Planning (RG-146 compliant) w Melbourne. Jest mówcą IdeaXchange (Chińskiej wersji TED – temat „Efektywna Sprzedaż̇. Tworzenie Wartości poprzez Zrozumienie Procesu Zmiany”). Kilkukrotnie pobierał nauki w buddyjskim klasztorze w Himalajach i hinduskim Aśramie. Odwiedził 82 kraje. Organizuje seminaria, warsztaty i konsultacje, również̇ indywidualne, w obszarze psychologii głębi, redukcji stresu, dobrostanu mentalnego, zarzadzania, efektywności pracy oraz terapii holistycznych w ramach współpracy B2B i B2C. Klientami są tak duże marki jak ORANGE Polska, czy Mondelez International.

Profil LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sebastiandeditius/

 

 

powrót
Skip to content