Konstruktywna komunikacja w czasie pandemii- konsultacje

online

kiedy: 27.05.2020 (środa), godz. 17:00 – 20:00
gdzie: online
wstęp: bezpłatny, obowiązują zapisy: ZAPISZ SIĘ!

 

Praca zdalna to już codzienność. Jednak dla wielu z nas nadal stanowi ona duże wyzwanie. Jak komunikować się z zespołem w czasach pandemii?
Zapraszamy na konsultacje online, w czasie których dowiesz się jak mierzyć się z myślami i uczuciami, które zabierają energię do pracy oraz poprawić komunikację w Twoim zespole.

Dla kogo?
Dla wszystkich liderów, dla których ważna jest atmosfera w pracy, oparta na szacunku i zaufaniu. Dla tych, którym zależy na efektywnej współpracy i wierzą, że konstruktywna komunikacja jest kluczem do osiągania zamierzonych efektów. Zapraszamy właścicieli, menadżerów i kierowników projektów.

Zapisz się na konsultacje, jeśli:
• towarzyszy Ci niepewność o przyszłość Twojego biznesu, projektów, klientów i współpracowników;
• podejmujesz trudne decyzje i rozmowy;
• wprowadzasz strategiczne zmiany organizacyjne np.: redukujesz zespół, obniżasz pensje, wprowadzasz pracę zdalną;
• odczuwasz „samotność szefa”;
• czujesz, że decyzje, które podejmujesz po to, żeby ratować firmę, nie są rozumiane przez Twoich pracowników;
• myślisz o sobie, że nie panujesz nad sobą i na niewiele rzeczy masz wpływ;
• obawiasz się utraty specjalistów, zespołu, klientów;
• dostrzegasz spadek motywacji w zespole;
• jesteś świadkiem napięć w zespole;
• dostrzegasz wpływ obecnej sytuacji, na jakość komunikacji;
• zastanawiasz się jak wesprzeć siebie, współpracowników, aby przetrwali trudne chwile, nadal lubili swoją pracę i czuli się częścią zespołu;
• redukujesz zespół, a chcesz zadbać o tych, co odchodzą i tych co pozostają;
• potrzebujesz wsparcia dla siebie, dla innych wokół Ciebie.

Prowadzenie: Konsultacje prowadzi duet SensuSens – sztuka porozumienia: Dominika Derewicz i Jakub Nowierski. Na co dzień pracują w nurcie NVC (Nonviolent Communication) Marshalla B. Rosenberga, korzystając z modelu 4 kroków, który buduje kontakt, wspiera słuchanie i daje szansę na przeniesienie efektów konsultacji do rzeczywistości. Na ich doświadczenie, składa się ponad 1000 godzin praktyki indywidualnej i prowadzenia warsztatów rozwojowych.

Dominika Derewicz – psycholog, business & life coach, trener sztuki porozumienia – pracująca w nurcie NVC (Nonviolent Communication). Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii w partnerstwie merytorycznym z Polskim Towarzystwem Psychologicznym. Łączy wieloletnie doświadczenie w biznesie, w zarządzaniu zespołami i projektami, z wprowadzaniem dobrych praktyk komunikacji empatycznej. Specjalizuje się w transformacjach środowisk biznesowych, wprowadzając do organizacji empatię, która jest kluczem do budowania szacunku, zaangażowania, odpowiedzialności i autentycznej współpracy. Pracuje z klientami indywidualnymi, liderami i zespołami. Praktykuje jogę oraz mindfulness.

Jakub Nowierski – business & life coach, trener sztuki porozumienia, mediator – pracujący w nurcie NVC (Nonviolent Communication). Ukończył Studia Podyplomowe Porozumienia bez Przemocy na Collegium Civitas w Warszawie, łącząc z umiejętnościami ze Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii w partnerstwie merytorycznym z Polskim Towarzystwem Psychologicznym. Specjalizuje się w pracy grupowej i indywidualnej w oparciu o ideę komunikacji bez przemocy. Zdobyte doświadczenie w pracy biznesowej, zarządzania projektami i zespołami, łączy wprowadzając do organizacji komunikację empatyczną. Wspiera ideę szerzenia NVC wśród mężczyzn.

„Wierzymy w moc empatii, obecność, uwagę i szacunek dające zrozumienie, uspokojenie i wsparcie mentalne.”

 

powrót