Google Ads dla Twojej firmy / konsultacje

budynek III, coworking

kiedy: 18.06.2019 (wtorek), 13.00-15.00
gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking
wstęp: wolny, wymagana rejestracja: googleads-konsultacje.evenea.pl/

 

Czy wiesz, co zrobić, by zacząć się reklamować w Google? Na co zwracać uwagę w raportach? Jak sprawdzić, czy budżet nie przecieka Ci między palcami? A może – co można zrobić lepiej?

 

Możesz się tego dowiedzieć na indywidualnych konsultacjach z specjalistą Google Ads – Maciejem Ciesielskim. Jeśli masz już konto – Maciej zrobi szybki audyt. Pokaże Ci na co zwrócić uwagę oraz sprawdzi, czy nie popełniasz błędów, które słono Cię kosztują. Jeśli nie masz konta – możesz z nim omówić możliwości, jakie dają Google Ads dla Twojej branży i dowiedzieć się orientacyjnie, jakiego budżetu potrzebujesz, by zacząć działać.

 

Dlaczego warto?

Maciej Ciesielski jest certyfikowanym specjalistą Google Ads i przeprowadził już kampanie reklamowe za ponad 1 milion złotych. Doskonale wie, jak je skonfigurować, by przyniosły jak najlepszy efekt i nie stracić na nich pieniędzy. Pozycjoner, miłośnik Google Analytics, głęboko zaprzyjaźniony z Google Search Consol. Po 7 latach pracy w trójmiejskich agencjach marketingu internetowego tworzy, żeby było oryginalnie, własną.

 

Dla kogo?

Dla freelancerów, mikro- i małych przedsiębiorców, którzy często sami zajmują się promocją swojej marki oraz osób zainteresowanych marketingowymi działaniami online.

powrót