Design Thinking – edycja świąteczna

PPNT Gdynia, budynek III, F/H

Design thinking. Wszyscy wokół o tym mówią i zachwalają, jako najlepszy sposób rozwiązywania problemów, a Ty nie masz zielonego pojęcia, co to jest? Zaczął się czas wigilii firmowych i myślisz o jakiejś formie integracji pracowników? Może chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym?

Przyjdź na warsztaty design thinking w pigułce dla początkujących! Poznasz etapy procesu krok po kroku i dowiesz się, jak wykorzystać je przy rozwiązywaniu skomplikowanych problemów. Przy okazji poćwiczysz metody generowania pomysłów w grupie, dowiesz się, jak sprawdzić swoje pomysły i dlaczego warto pokazywać niedopracowane produkty i usługi. A wszystko to w świątecznej atmosferze przy pracy nad zachęcającym tematem prezentów świątecznych!

Dlaczego warto?

Narzędzia design thinking przydają się przy zdefiniowaniu właściwych pytań oraz znalezieniu prawdziwych wyzwań dla projektu. Pomagają rozwiązywać problemy, które wymagają nieszablonowego podejścia. Łatwo je wykorzystać w pracy nad wprowadzeniem usług czy produktów, tworzeniem firm, rozwiązań społecznych, projektów szkolnych i na studia – niemal w każdej dziedzinie, która wymaga kreatywnego myślenia.

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą wdrożyć nowe kompetencje w zespole, zintegrować pracowników i jednocześnie zapewnić dodatkową wartość przedświątecznego spotkania, a przy okazji poznać inne osoby pracujące w PPNT Gdynia.

Na warsztaty można się zapisać zarówno zespołowo, jak i indywidualnie.

Czego się dowiesz?

Poznasz podstawy design thinking, dowiesz się, kiedy warto je wykorzystywać i na czym polegają poszczególne etapy pracy.

Zintegrujesz swój zespół przy okazji pracy nad wspólnym wyzwaniem.

Spędzisz miło czas!

Warsztaty poprowadzą Agata Ciesielska i Ewa Chudecka

Kiedy: 16.12, 12:00-15:00

Gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, F/H

Wstęp: płatny, wymagana rejestracja: https://app.evenea.pl/event/208088-3261189/

powrót
Skip to content