Biznesowa szybka randka

budynek III, coworking

kiedy: 23.05.2019 (czwartek), 9.00-12.00
gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking
wstęp: wolny, wymagana rejestracja: biznesowa-szybkarandka2.evenea.pl/

 

W biznesie najważniejsze są kontakty. Nieważne kogo Ty znasz, ważne kto zna Ciebie! Biznes tworzą ludzie, a najlepszym jego fundamentem są relacje.

Wielu specjalistów twierdzi, że jeśli ktoś w kilkadziesiąt sekund nie potrafi sprzedać siebie lub pomysłu na biznes, to nie sprzeda go również w ciągu kilkugodzinnej prezentacji. Sukces odnoszą ci, którzy potrafią zrobić dobre pierwsze wrażenie.

 

Dla kogo?
Zapraszamy przede wszystkim mikroprzedsiębniorców i freelanserów. Jeśli szukasz partnerów biznesowych, klientów lub kontrahentów – to spotkanie jest dla Ciebie!

 

Czym jest szybka randka?
Zasady są proste: uczestnicy mają 4 minuty na rozmowę przy jednym stoliku (po 2 minuty na osobę). Podczas rozmów w parach, osoby prezentują swoją działalność i szukają płaszczyzny do możliwej współpracy. W razie zainteresowania czyjąś działalnością następuje wymiana wizytówek. Koniec czasu sygnalizuje dzwonek i wtedy należy przejść do kolejnego stolika.

 

Dlaczego warto?
W krótkim czasie poznasz wiele interesujących osób, z różnych środowisk zawodowych, o odmiennych zainteresowaniach, doświadczeniach, temperamentach.
W odróżnieniu od kontaktu mailowego czy telefonicznego, tu już pierwszy kontakt jest twarzą w twarz.
Wrócisz z całym plikiem wizytówek potencjalnych klientów, kontrahentów czy partnerów biznesowych.

 

Jak się przygotować?
Przygotuj 2-3 zdania, które trafnie opisują to, czym się zajmujesz. Dobrym pomysłem jest też zamknięcie swojej oferty w jednym haśle. Krótki, ale chwytliwy slogan dobrze zapada w pamięć.
Nie zabieraj ze sobą materiałów reklamowych Twojej firmy, wizytówki w zupełności wystarczą.

powrót