Axure dla początkujących | Strefa UX

budynek III, sala F/H

Kiedy: 13.12.2018 (Czwartek), 17:00-20:00

Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, budynek III, sala F/H

Wstęp wolny, wymagana rejestracja: https://strefauxpodstawyaxure.evenea.pl/

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1121692074671374/

 

Axure jest programem do prototypowania stron www, aplikacji i systemów. Wizualizacje tworzone z wykorzystaniem tego narzędzia przydają się m.in. do testów z klientem. O wiele łatwiej jest dyskutować nad funkcjami kluczowymi dla projektu, jeśli możemy coś pokazać, choćby w formie prostej makiety.

Warsztat odbywa się w ramach comiesięcznego cyklu Strefa UX – warsztatów i prelekcji dla osób zainteresowanych tematyką projektowania produktów i usług zorientowanych na użytkownika.

Dla kogo?

Warsztat kierujemy do osób, które pracują w obszarze tworzenia stron www lub aplikacji. Pierwszeństwo udziału w warsztacie będą mieli początkujący, którzy jeszcze nie korzystali z Axure’a.

Czego się dowiesz?

  • Czym są biblioteki Axure’a i jak z nich korzystać?
  • W jaki sposób efektywnie stosować panele dynamiczne?
  • Dlaczego mastery są tak pomocne i jak z nich korzystać?
  • Jak udostępniać prototypy na zewnątrz?

Dlaczego warto?

Podczas warsztatu zapoznasz się z podstawowymi elementami programu i nauczysz się tworzyć proste prototypy. Dzięki temu bez znajomości programowania będziesz w stanie opracować prostą wizualizację swojego konceptu.

 

Prowadzący

Michał Bączek – projektant i badacz z ponad 5 letnim doświadczeniem w tworzeniu produktów cyfrowych. Na co dzień ma okazję pracować z klientami z Norwegii i Wielkiej Brytanii. Maczał palce w rozwoju serwisów takich jak itaka.pl i gratka.pl, z których miesięcznie korzystają miliony Polaków. Zakręcony na punkcie danych ilościowych i jakościowych, które chętnie wykorzystuje w codziennej pracy nad optymalizacją produktów. Obecnie organizator cyklicznej konferencji WUD Trójmiasto i UX Designer w PGS Software. Uzależniony od czytania książek fantastycznych.

 

Robert Warych – projektant UX z zacięciem Front-end Developera. Swoje pięcioletnie doświadczenie zdobywał pracując dla branży e-commerce, edukacyjnej, turystycznej a obecnie chemicznej. Lubi, kiedy analityka i badania mają bezpośrednie przełożenie na rzeczywistość. W wolnych chwilach najchętniej zabrałby plecak i wyjechał w Bieszczady.

Ważne! Na warsztat zabierz swój laptop z zainstalowaną wersją Axure’a, choćby wersją trial. Można ją pobrać tutaj: https://www.axure.com/download 

Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na warsztacie, prosimy o rozważne udzielanie odpowiedzi na pytania umieszczone w formularzu zapisów. Na warsztat wybierzemy twórców najciekawszych i najlepiej umotywowanych odpowiedzi.

powrót