Agile od podstaw

budynek III, coworking

 

kiedy: 19.03.2019 (wtorek), 9:00-12:00

gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, coworking

wstęp: wolny, wymagana rejestracja: https://agileodpodstaw.evenea.pl

 

Jak w praktyce wygląda praca w agile? Czym jest lean, scrum i kanban? Przyjdź i dowiedz się, co najlepiej sprawdzi się w Twoim projekcie.

 

Agile kojarzy się ze środowiskiem programistycznym. Jednak ten sposób pracy z powodzeniem przenoszony jest na coraz większą liczbę dziedzin – zarządzanie ludźmi, szkolnictwo czy przemysł. Zwinne zarządzanie projektem to robienie małych kroków i regularne sprawdzanie czy podążamy we właściwym kierunku.

 

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkich ciekawych czym jest agile. Warsztat szczególnie przyda się osobom, które budują swoje zespoły (m.in. developerskie) i szukają najbardziej efektywnego sposobu pracy.

 

Czego się dowiesz?

– jak w praktyce wygląda agile?

– dlaczego warto pracować w oparciu o agile?

– kto to jest Product Owner, Scrum Master, czy Zespół Developerski?

– poznasz podstawowe pojęcia i definicje dotyczące zwinnego zarządzania.

 

Dlaczego warto?

Zdobędziesz teoretyczne podstawy pogłębione o doświadczenie zdobyte podczas ćwiczenia w mniejszych grupach. „Challenge” w trakcie warsztatów pozwoli Ci poczuć ducha agile. Po tym szkoleniu lepiej zrozumiesz, czym jest agile, lean, scrum i kanban. Wszystko po to, abyś potrafił/potrafiła wybrać najlepszy rodzaj pracy w swoim projekcie.

 

Prowadząca:

Izabela Słomczewska – Managerka z ponad 15 letnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów z branży IT. Entuzjastka pracy w agile, a niektórzy mówią o niej, że jest wyznawczynią tej “religii” 😉 Jej głównym obszarem zainteresowania jest prowadzenie projektów internetowych i zarządzanie zespołami z wykorzystaniem nowoczesnych technik zwinnych oraz ciągłej komunikacji w porozumieniu z ludźmi. Wie jak zbudować efektywny zespół, jak motywować ludzi do osiągnięcia określonych celów oraz wzbudzać kreatywność w wytwarzaniu nowych innowacyjnych rozwiązań.

 

Naturalna liderka, prekursorka transformacji w firmach. Niezwykle ważni są dla niej ludzie i kontakt z nimi. Uważa, że skuteczna komunikacja i zrozumienie potrzeb jest podstawą tworzenia dobrego biznesu. Trenerka NVC, coach i mentorka. Studentka SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, na kierunku Coaching z elementami psychologii.

 

Ma również duże doświadczenie z zakresu marketingu internetowego jak i tradycyjnego. Przez 5 lat czynnie budowała dział marketingu w jednej z największych polskich firm kosmetycznych.

Tu znajdziesz Prelegentkę: https://www.linkedin.com/in/izabela-s%C5%82omczewska-82272350/

 

powrót