coworking

Strefa startup to miejsce stworzone z myślą o tych przedsiębiorcach, którzy nie potrzebują jeszcze wynajmować całego biura, ale mają swój pomysł na biznes i chcą go rozwijać.

coworking

Hot desk w przestrzeni coworkingowej zapewnia Ci wszystko czego potrzebujesz do pracy. To przytulna przestrzeń do pracy (w budynku III), a zarazem kreatywne, inspirujące się wzajemnie środowisko młodych przedsiębiorców, które sprzyja wymianie doświadczeń i rozwojowi.

Jesteś początkującym przedsiębiorcą i nie chcesz jeszcze wynajmować biura? Pomyśl o coworkingu w Strefie Startup. Znajdziesz tu wygodne miejsce do pracy w otoczeniu innych startupów i firm parkowych.

Strefa startup oferuje:

Czekamy na osoby z branż: ICT, automatyki, robotyki, biotechnologii, ochrony środowiska oraz przemysłów kreatywnych, m.in. designu, wzornictwa przemysłowego, multimediów czy architektury.
 • 24/7 dostęp do biurka w otwartej przestrzeni coworkingowej
 • przyjazne cenowo pakiety z rozliczeniem za godziny
 • przestrzeń do pracy - stół konferencyjny, salę spotkań, budki telefoniczne
 • infrastrukturę biurową (drukarka/skaner/ksero) i Internet do 120 Mb/s
 • dostęp do wyposażonej kuchni i codzienny serwis sprzątania
 • strefy chillout i czytelnię
 • wygodną lokalizację (1 minuta pieszo od przystanku autobusowego Centrum Nauki Experyment, 4 minuty od stacji SKM Gdynia Redłowo)
 • wsparcie merytoryczne: warsztaty, prelekcje, konsultacje | Informacja Patentowa, gwarancja udziału w naszych wydarzeniach z zakresu komunikacji, sprzedaży, projektowania produktów i usług, modelu biznesowego, UX, aspektów prawnych i wielu innych

Ile kosztuje coworking w PPNT?

Oferujemy 2 rodzaje pakietów

start 40 godzin
za 220 zł netto

up 160 godzin
za 560 zł netto

Sprawdź, czy coworking jest rozwiązaniem dla Ciebie. Zapisz się na dzień otwarty i odwiedź nas od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00. Poczuj atmosferę, poznaj ludzi i przetestuj dostępną infrastrukturę.

chcesz dołączyć do grona parkowych coworkerów?

Zapoznaj się z regulaminem przestrzeni coworkingu,

a następnie wyślij wypełniony Formularz aplikacyjny na adres: coworking@ppnt.pl

poznaj nasz coworking

poznaj nasz coworking
poznaj nasz coworking
poznaj nasz coworking

wydarzenia

 • 13.02
  00:00

  budynek III, pokój H1.31

  Konsultacje eksperckie – informacja patentowa

  Marka, design, wynalazek. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji, dowiedz się, jak dbać o swoją własność intelektualną oraz gdzie i w jaki sposób szukać informacji o przedmiotach już chronionych.

  Konsultacje odbywają się osobiście, telefonicznie lub przez e-mail.

 • 14.02
  08:00

  budynek III, pokój H1.31

  Konsultacje eksperckie – rzecznik patentowy

  Zapraszamy na konsultacje z Anną Kwapich – rzecznikiem patentowym z wieloletnim doświadczeniem, który odpowie na Twoje pytanie związane z wynalazkami, oznaczeniem firmy lub produktu czy ochroną wyglądu produktu.

  Konsultacje odbywają się osobiście, telefonicznie lub przez e-mail.

 • 17.02
  09:00

  budynek III, coworking

  Dzień otwarty w coworkingu

  Zapraszamy na Dzień Otwarty Strefy Startup Gdynia, podczas którego będziecie mogli bezpłatnie przetestować naszą przestrzeń by zobaczyć, jak Wam się pracuje w open-space.

 • 22.02
  17:00

  budynek III, sala F/H

  Witajcie w bajce IT

  Czy humanistka ma szanse odnaleźć się w branży IT? Od czego zacząć przebranżowienie i skąd w ogóle wiadomo, że praca w IT jest dla Ciebie? Czy zawsze jest tak bajkowo?

 • 28.02
  10:00

  online

  Jak poprawić sprzedaż budując pozytywne doświadczenia klienta?

  Czy wiesz, że aż 7 na 10 produktów cyfrowych upada z powodu braku akceptacji przez grupę docelową? Nie od dziś wiadomo, że użyteczne projekty cieszą się większym zaangażowaniem, lojalnością, a także utrzymaniem zaangażowania lojalnych klientów. Podczas konsultacji będziesz miał_miała okazję porozmawiać o tym, dlaczego budowanie doświadczenia, przyjazność i użyteczność są takie ważne i co możesz zrobić, aby wdrożyć je u siebie.

FAQ

 • Kto może skorzystać z coworkingu?

  Z coworkingu mogą skorzystać osoby, które rozwijają rozwiązania w obszarach preferowanych przez PPNT bądź na rzecz podmiotów z branż preferowanych. Są to: ICT, automatyka, robotyka, biotechnologia, ochrona środowiska i branże kreatywne (design, multimedia, architektura, przemysł wydawniczy, wzornictwo przemysłowe/użytkowe).

 • Jak długo czeka się na decyzję o zaakceptowaniu zgłoszenia do coworkingu?

  Wstępną decyzję dotyczącą akceptacji lub odrzucenia zgłoszenia podejmujemy w ciągu 2-3 dni od złożenia formularza aplikacyjnego.

 • Czy mogę wynająć biurko w coworkingu na kilka dni?

  Nie, nie można wynająć biurka w coworkingu na kilka godzin lub dni. Umowa najmu przestrzeni podpisywana jest na rok. Wówczas możesz wybierać z dwóch pakietów godzinowych 40h/ważny 2 m-ce lub 160h/ważny przez rok.

 • Czy muszę prowadzić działalność gospodarczą?

  Nie, nie musisz prowadzić działalności gospodarczej. Umowę można podpisać jako osoba fizyczna, konieczny pesel.

 • Chciałbym spróbować swoich sił w branży, której nie ma na liście preferowanych. Czy mogę skorzystać z coworkingu?

  Nie, z coworkingu mogą korzystać tylko osoby, które rozwijają pomysły w ramach lub na rzecz branż preferowanych przez PPNT Gdynia.

 • Na jaki okres muszę podpisać umowę?

  Umowa zawierana jest na okres 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia o kolejny rok.

 • Czy muszę opłacać pakiet co miesiąc?

  Nie, nie musisz płacić pakietu co miesiąc.
  Pakiet 160h ważny jest przez rok. Po wykorzystaniu wszystkich godzin z wykupionego pakietu, będziesz musiał opłacić nowy. Tak naprawdę więc to od Ciebie zależy, jak często będziesz dokonywać płatności za korzystanie z coworkingu.
  Pakiet 40h ważny jest przez dwa miesiące.

 • W jakich godzinach można skorzystać z coworkingu?

  Z coworkingu można korzystać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Pracujesz wtedy, kiedy masz na to ochotę.

 • Czy mogę korzystać z coworkingu ze współpracownikiem?

  Tak. W ramach umowy, którą z nami zawierasz, otrzymujesz możliwość zaproszenia do coworkingu jeszcze trzech swoich współpracowników. Każda osoba otrzymuje imienną kartę dostępu.

 • Czy w PPNT Gdynia znajduje się miejsce, w którym będę mógł spotkać się z klientem?

  Tak, jest takie miejsce. Dysponujemy stołem konferencyjnym, wyciszoną przestrzenią do rozmów poufnych oraz osobną salą, w której odbywają się spotkania biznesowe.

 • Czy mogę liczyć na pomoc w rozwijaniu mojego pomysłu biznesowego?

  Tak. W strefie startup przez cały rok organizujemy warsztaty, prelekcje i konsultacje z różnych obszarów tematycznych (UX, komunikacja, marketing itd).
  Dodatkowo w PPNT Gdynia znajdziesz także Informację Patentową. Jego zespół potrafi ciekawie i zrozumiale opowiadać o ochronie wynalazków i logo oraz na czym polega prawo autorskie.
  Natomiast obsługa coworkingu pomoże Ci się zadomowić i również chętnie podzieli się posiadaną wiedzą i doświadczeniem a jeśli nie będziemy znać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, podpowiemy Ci, gdzie ich szukać :)

kontakt

+48 58 880 81 72
coworking@ppnt.pl

Skip to content