coworking

Coworking to miejsce stworzone z myślą o tych przedsiębiorcach, którzy nie potrzebują jeszcze wynajmować całego biura, ale mają swój pomysł na biznes i chcą go rozwijać.

coworking

To przytulna przestrzeń do pracy (w budynku III), a zarazem kreatywne, inspirujące się wzajemnie środowisko młodych przedsiębiorców, które sprzyja wymianie doświadczeń i rozwojowi.

Jesteś początkującym przedsiębiorcą i nie chcesz jeszcze wynajmować biura? Pomyśl o coworkingu w Strefie Startup. Znajdziesz tu wygodne miejsce do pracy w otoczeniu innych startupów i firm parkowych.

Oferujemy:

Czekamy na osoby z branż: ICT, automatyki, robotyki, biotechnologii, ochrony środowiska oraz przemysłów kreatywnych, m.in. designu, wzornictwa przemysłowego, multimediów, czy architektury.
 • biurka do wynajęcia
 • dostęp 24/7
 • przyjazny cenowo pakiet z rozliczeniem za godziny
 • wsparcie merytoryczne: indywidualne konsultacje pomysłów na biznes, konsultacje w PPNT Gdynia | Informacja Patentowa, gwarancja udziału w naszych warsztatach z zakresu komunikacji, sprzedaży, projektowania produktów i usług, modelu biznesowego, UX, aspektów prawnych i wielu innych
 • dostęp do infrastruktury biurowej (drukarka, skaner, ksero, komputer) i internetu do 120 Mb/s
 • wygodna lokalizacja (1 minuta pieszo od przystanku autobusowego Centrum Nauki Experyment, 4 minuty od stacji SKM Gdynia Redłowo)

Ile kosztuje coworking w PPNT?

Oferujemy 2 rodzaje pakietów

start 40 godzin
za 220 zł netto

up 160 godzin
za 560 zł netto

Sprawdź, czy coworking jest rozwiązaniem dla Ciebie. Odwiedź nas od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00.

chcesz dołączyć do grona parkowych coworkerów?

Zapoznaj się z regulaminem przestrzeni coworkingu, a następnie wyślij wypełniony Formularz aplikacyjny na adres: coworking@ppnt.gdynia.pl

poznaj nasz coworking

poznaj nasz coworking
poznaj nasz coworking
poznaj nasz coworking

wydarzenia

 • 28.09
  10:00

  budynek III, sala G

  Patent europejski czy patent jednolity? – nowości w europejskim systemie ochrony wynalazków.

  Chcesz chronić swój wynalazek w Europie, ale nie wiesz jak to zrobić? Słyszałeś coś o patencie jednolitym, ale nie wiesz na czym to polega i z czym to się wiąże? Zapraszamy na bezpłatne warsztaty Informacji Patentowej PPNT Gdynia poświęcone europejskim systemom patentowania.

 • 03.10
  10:00

  budynek III, pokój H1.31

  Konsultacje eksperckie – informacja patentowa

  Marka, design, wynalazek. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji, dowiedz się, jak dbać o swoją własność intelektualną oraz gdzie i w jaki sposób szukać informacji o przedmiotach już chronionych.

  Konsultacje odbywają się osobiście, telefonicznie lub przez e-mail.

 • 05.10
  17:00

  PPNT Gdynia, budynek III, sala A (kinowa)

  NFT - jak to wykorzystać?

  O standardzie NFT ostatnio jest dużo hałasu, ale mało konkretów. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym tak naprawdę jest Non Fungible Token i jak wykorzystywany jest obecnie przez firmy w różnych branżach – przyjdź na spotkanie w PPNT Gdynia.

 • 25.10
  09:00

  PPNT Gdynia, budynek III

  SPEAK IN_UX 2022

  Gdzie potrzebni są projektanci UX? Jakich potrzebują kompetencji? Jak wejść do świata UX i zacząć pracę w tym obszarze? Na te i wiele innych pytań związanych z projektowaniem wrażeń użytkownika odpowiemy na SPEAK IN_UX – dwudniowej konferencji wypełnionej wiedzą i praktycznymi warsztatami!

FAQ

 • Kto może skorzystać z coworkingu?

  Z coworkingu mogą skorzystać osoby, które rozwijają rozwiązania w obszarach preferowanych przez PPNT bądź na rzecz podmiotów z branż preferowanych. Są to: ICT, automatyka, robotyka, biotechnologia, ochrona środowiska i branże kreatywne (design, multimedia, architektura, przemysł wydawniczy, wzornictwo przemysłowe/użytkowe).
  Przyjmujemy osoby, które pracują nad nowymi pomysłami lub rozwijają nowe projekty w ramach istniejących już działalności gospodarczych (przy czym działalność gospodarcza nie powinna być prowadzona dłużej niż 5 lat).
  Istnieje możliwość przyjęcia do coworkingu firmy działającej dłużej niż 5 lat pod warunkiem, że pracuje nad nowym projektem, rozwijanym w ramach nowej dla przedsiębiorcy branży.

 • Jak długo czeka się na wstępną decyzję o zaakceptowaniu zgłoszenia do coworkingu?

  Wstępną decyzję dotyczącą akceptacji lub odrzucenia zgłoszenia podejmujemy w ciągu 2-3 dni od złożenia formularza aplikacyjnego.

 • Czy mogę wynająć biurko w coworkingu na kilka dni?

  Nie, nie można wynająć biurka w coworkingu na kilka godzin lub dni.

 • Czy muszę prowadzić działalność gospodarczą?

  Nie, nie musisz prowadzić działalności gospodarczej.

 • Chciałbym spróbować swoich sił w branży, której nie ma na liście preferowanych. Czy mogę skorzystać z coworkingu?

  Nie, z coworkingu mogą korzystać tylko osoby, które rozwijają pomysły w ramach lub na rzecz branż preferowanych przez PPNT Gdynia.

 • Na jaki okres muszę podpisać umowę?

  Umowa zawierana jest na okres 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia o kolejny rok.

 • Czy muszę opłacać pakiet co miesiąc?

  Nie, nie musisz płacić pakietu co miesiąc. Po prostu, po wykorzystaniu wszystkich godzin z wykupionego pakietu, będziesz musiał opłacić nowy. Tak naprawdę więc to od Ciebie zależy, jak często będziesz dokonywać płatności za korzystanie z coworkingu.

 • W jakich godzinach można skorzystać z coworkingu?

  Z coworkingu można korzystać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Pracujesz wtedy, kiedy masz na to ochotę.

 • Czy mogę korzystać z coworkingu ze współpracownikiem?

  Tak. W ramach umowy, którą z nami zawierasz, otrzymujesz możliwość zaproszenia do coworkingu jeszcze trzech swoich współpracowników.

 • Czy w PPNT Gdynia znajduje się miejsce, w którym będę mógł spotkać się z klientem?

  Tak, jest takie miejsce. Dysponujemy stołem konferencyjnym, wyciszoną przestrzenią do rozmów poufnych oraz osobną salą, w której odbywają się spotkania biznesowe.

 • Czy mogę liczyć na pomoc w rozwijaniu mojego pomysłu biznesowego?

  Tak. Obsługa coworkingu nie tylko pomoże Ci się zadomowić, ale również chętnie podzieli się posiadaną wiedzą i doświadczeniem (np. związanym z tworzeniem kampanii marketingowych w mediach społecznościowych, projektowaniem usług, czy modelowaniem biznesowym).
  Dodatkowo w PPNT Gdynia znajdziesz także Informację Patentową. Jego zespół potrafi przede wszystkim ciekawie i zrozumiale opowiadać o ochronie wynalazków, ale nie tylko.
  Jeżeli chcesz chronić logo swojej firmy, zastanawiasz się, na czym polega prawo autorskie lub czy obrazek znaleziony w Internecie można wrzucić na fanpage - chętnie pomożemy. I co najważniejsze - jeśli nie będziemy znać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, podpowiemy Ci, gdzie ich szukać.

kontakt

+48 58 880 81 72
coworking@ppnt.pl

Skip to content