coworking

Strefa startup to miejsce stworzone z myślą o tych przedsiębiorcach, którzy nie potrzebują jeszcze wynajmować całego biura, ale mają swój pomysł na biznes i chcą go rozwijać.

coworking

Hot desk w przestrzeni coworkingowej zapewnia Ci wszystko czego potrzebujesz do pracy. To przytulna przestrzeń do pracy (w budynku III), a zarazem kreatywne, inspirujące się wzajemnie środowisko młodych przedsiębiorców, które sprzyja wymianie doświadczeń i rozwojowi.

Biuro z pełnym zapleczem socjalnym to spore zobowiązanie na start dla początkującego przedsiębiorcy. Jeśli uważasz, że nadal za wcześnie na wynajem własnych metrów, zapraszamy do Coworkingu w PPNT Gdynia! Znajdziesz tu wygodne miejsce do pracy w otoczeniu innych startupów i firm parkowych.

Strefa Startup oferuje:

Czekamy na osoby z branż: ICT, automatyki, robotyki, biotechnologii, ochrony środowiska oraz przemysłów kreatywnych, m.in. designu, wzornictwa przemysłowego, multimediów czy architektury.
 • 24/7 dostęp do biurka w otwartej przestrzeni coworkingowej
 • przyjazne cenowo pakiety z rozliczeniem za godziny
 • przestrzeń do pracy - stół konferencyjny, salę spotkań, budki telefoniczne
 • infrastrukturę biurową (drukarka/skaner/ksero) i wifi
 • dostęp do wyposażonej kuchni i codzienny serwis sprzątania
 • strefy chillout i czytelnię
 • wygodną lokalizację (1 minuta pieszo od przystanku autobusowego Centrum Nauki Experyment, 4 minuty od stacji SKM Gdynia Redłowo)
 • wsparcie merytoryczne: warsztaty, prelekcje, konsultacje | Informacja Patentowa, gwarancja udziału w naszych wydarzeniach z zakresu komunikacji, sprzedaży, projektowania produktów i usług, modelu biznesowego, UX, aspektów prawnych i wielu innych

Ile kosztuje coworking w PPNT?

Oferujemy 2 rodzaje pakietów

pakiet 40 40 godzin
za 250 zł netto

pakiet 160 160 godzin
za 600 zł netto

chcesz dołączyć do grona parkowych coworkerów?

Przekonaj się czy Coworking i praca w biurze typu open space jest rozwiązaniem dla Ciebie. Zapisz się na dzień otwarty – poczuj atmosferę, poznaj ludzi i przetestuj dostępną infrastrukturę.
Sprawdź najbliższą datę dnia otwartego w wydarzeniach

 

A jeśli jesteś zdecydowany, zapoznaj się z regulaminem przestrzeni Coworkingu,

a następnie wyślij wypełniony Formularz aplikacyjny na adres: coworking@ppnt.pl

poznaj nasz coworking

poznaj nasz coworking
poznaj nasz coworking
poznaj nasz coworking

wydarzenia

 • 05.06
  10:00

  budynek III, pokój H1.31

  Konsultacje eksperckie – informacja patentowa

  Marka, design, wynalazek. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji, dowiedz się, jak dbać o swoją własność intelektualną oraz gdzie i w jaki sposób szukać informacji o przedmiotach już chronionych.

  Konsultacje odbywają się osobiście, telefonicznie lub przez e-mail.

 • 09.06
  09:00

  budynek III, coworking

  Dzień otwarty w Coworkingu

  Zapraszamy na Dzień otwarty w Coworkingu

  Podczas wydarzenia, oprowadzimy Cię po przestrzeni, opowiemy o szczegółach naszej oferty i społeczności, którą tworzymy.
  Po zwiedzaniu, zostań i zobacz, jak się u nas pracuje.

 • 13.06
  09:00

  budynek IV, parter, lokal F0.17

  Mindfulness w wirtualnej pracy i praca w zespołach wirtualnych - szkolenie

  Dziś niemal każda organizacja działa w środowisku wirtualnym, które staje się coraz bardziej złożone. Obecnie liderzy i pracownicy stoją przed szeregiem wyzwań związanych z pracą w tego rodzaju środowisku, takich jak wypalenie zawodowe, trudności z koncentracją, problemy z wielozadaniowością, czy konieczność wielokulturowej i multidyscyplinarnej pracy zespołowej. Szkolenie skierowane wyłączenie do firm parkowych i coworkerów.

 • 14.06
  08:00

  budynek III, pokój H1.31

  Konsultacje eksperckie – rzecznik patentowy

  Zapraszamy na konsultacje z Anną Kwapich – rzecznikiem patentowym z wieloletnim doświadczeniem, który odpowie na Twoje pytanie związane z wynalazkami, oznaczeniem firmy lub produktu czy ochroną wyglądu produktu.

  Konsultacje odbywają się osobiście, telefonicznie lub przez e-mail.

 • 14.06
  09:00

  budynek III, coworking (galeria)

  Śniadanie w Parku vol. II - networking

  Wiosna to doskonały czas, by nawiązać nowe lub odświeżyć stare znajomości biznesowe. Doskonałą okazją do tego będzie drugie w tym roku Śniadanie w Parku! Poznaj ambitnych ludzi, zdobądź nowe kontakty biznesowe i klientów, opowiedz, czym zajmuje się Twoja firma, a także dowiedz się, co zyskujesz będąc częścią Parkowej społeczności. My zapewnimy pyszne śniadanie i poranną kawę w towarzystwie firm parkowych oraz zespołu PPNT Gdynia i nieformalną, sprzyjającą networkingowi atmosferę. Bądź z nami, ponieważ kolejna okazja do wspólnego, parkowego śniadania będzie dopiero po wakacjach!

 • 16.06
  16:00

  teren zielony między budynkiem III a IV

  ŻAR TROPIKÓW - Impreza letnia dla Parkowiczów

  Parkowicze, szykujcie koszule w palemki i sukienki w kwiaty. Nadchodzi jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń roku – Parkowa Impreza Letnia! Tym razem tematem przewodnim będzie: „Żar tropików”. 

FAQ

 • Kto może skorzystać z Coworkingu?

  Z Coworkingu mogą skorzystać osoby, które rozwijają rozwiązania w obszarach preferowanych przez PPNT bądź na rzecz podmiotów z branż preferowanych. Są to: ICT, automatyka, robotyka, biotechnologia, ochrona środowiska i branże kreatywne (design, multimedia, architektura, przemysł wydawniczy, wzornictwo przemysłowe/użytkowe).

 • Jak długo czeka się na decyzję o zaakceptowaniu zgłoszenia do coworkingu?

  Wstępną decyzję dotyczącą akceptacji lub odrzucenia zgłoszenia podejmujemy w ciągu 3 dni od złożenia formularza aplikacyjnego. Następnie zapraszamy na spotkanie w Strefie.

 • Czy mogę wynająć biurko w Coworkingu na kilka dni?

  Nie, nie można wynająć biurka w Coworkingu na kilka godzin lub dni. Umowa najmu przestrzeni podpisywana jest na rok. Wówczas możesz wybierać z dwóch pakietów godzinowych 40h/ważny 2 m-ce lub 160h/ważny przez rok.

 • Czy muszę prowadzić działalność gospodarczą?

  Nie, nie musisz prowadzić działalności gospodarczej. Umowę można podpisać jako osoba fizyczna. Do tego konieczny pesel.

 • Chciałbym spróbować swoich sił w branży, której nie ma na liście preferowanych. Czy mogę skorzystać z coworkingu?

  Nie, z Coworkingu mogą korzystać tylko osoby, które rozwijają pomysły w ramach lub na rzecz branż preferowanych przez PPNT Gdynia.

 • Na jaki okres muszę podpisać umowę?

  Umowa zawierana jest na okres 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia o kolejny rok.

 • Czy muszę opłacać pakiet co miesiąc?

  Nie, nie musisz płacić pakietu co miesiąc.
  Pakiet 160h ważny jest przez rok. Po wykorzystaniu wszystkich godzin z wykupionego pakietu, będziesz musiał opłacić nowy. Tak naprawdę więc to od Ciebie zależy, jak często będziesz dokonywać płatności za korzystanie z coworkingu.
  Pakiet 40h ważny jest przez dwa miesiące.

 • W jakich godzinach można skorzystać z Coworkingu?

  Z Coworkingu można korzystać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Pracujesz wtedy, kiedy masz na to ochotę.

 • Czy mogę korzystać z Coworkingu ze współpracownikiem?

  Tak. W ramach umowy, którą z nami zawierasz, otrzymujesz możliwość zaproszenia do coworkingu jeszcze trzech swoich współpracowników. Każda osoba otrzymuje imienną kartę dostępu.

 • Czy w PPNT Gdynia znajduje się miejsce, w którym będę mógł spotkać się z klientem?

  Tak, jest takie miejsce. Dysponujemy stołem konferencyjnym, wyciszoną przestrzenią do rozmów poufnych oraz osobną salą, w której mogą odbywać się spotkania biznesowe.

 • Czy mogę liczyć na pomoc w rozwijaniu mojego pomysłu biznesowego?

  Tak. W strefie startup przez cały rok organizujemy warsztaty, prelekcje i konsultacje z różnych obszarów tematycznych (UX, komunikacja, marketing itd).
  Dodatkowo w PPNT Gdynia znajdziesz także Informację Patentową. Jego zespół potrafi ciekawie i zrozumiale opowiadać o ochronie wynalazków i logo oraz na czym polega prawo autorskie.
  Natomiast zespół Strefy Startup pomoże Ci się zadomowić i również chętnie podzieli się posiadaną wiedzą i doświadczeniem a jeśli nie będziemy znać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, podpowiemy Ci, gdzie ich szukać :)

kontakt

+48 58 880 81 72
coworking@ppnt.pl

Skip to content