coworking

Strefa startup to miejsce stworzone z myślą o tych przedsiębiorcach, którzy nie potrzebują jeszcze wynajmować całego biura, ale mają swój pomysł na biznes i chcą go rozwijać.

coworking

Hot desk w przestrzeni coworkingowej zapewnia Ci wszystko czego potrzebujesz do pracy. To przytulna przestrzeń do pracy (w budynku III), a zarazem kreatywne, inspirujące się wzajemnie środowisko młodych przedsiębiorców, które sprzyja wymianie doświadczeń i rozwojowi.

Biuro z pełnym zapleczem socjalnym to spore zobowiązanie na start dla początkującego przedsiębiorcy. Jeśli uważasz, że nadal za wcześnie na wynajem własnych metrów, zapraszamy do Coworkingu w PPNT Gdynia! Znajdziesz tu wygodne miejsce do pracy w otoczeniu innych startupów i firm parkowych.

Strefa Startup oferuje:

Czekamy na osoby z branż: ICT, automatyki, robotyki, biotechnologii, ochrony środowiska oraz przemysłów kreatywnych, m.in. designu, wzornictwa przemysłowego, multimediów czy architektury.
 • 24/7 dostęp do biurka w otwartej przestrzeni coworkingowej
 • przyjazne cenowo pakiety z rozliczeniem za godziny
 • przestrzeń do pracy - stół konferencyjny, salę spotkań, budki telefoniczne
 • infrastrukturę biurową (drukarka/skaner/ksero)
 • dostęp do wyposażonej kuchni i codzienny serwis sprzątania
 • strefy chillout i czytelnię
 • wygodną lokalizację (1 minuta pieszo od przystanku autobusowego Centrum Nauki Experyment, 4 minuty od stacji SKM Gdynia Redłowo)
 • wsparcie merytoryczne: warsztaty, prelekcje, konsultacje | Informacja Patentowa, gwarancja udziału w naszych wydarzeniach z zakresu komunikacji, sprzedaży, projektowania produktów i usług, modelu biznesowego, UX, aspektów prawnych i wielu innych

Ile kosztuje coworking w PPNT?

Oferujemy 3 rodzaje pakietów

pakiet 40 40 godzin na 2 miesiące
za 290 zł netto

pakiet 160 160 godzin na 6 miesięcy
za 760 zł netto

abonament 160 160 godzin na 30 dni
za 800 zł netto

chcesz dołączyć do grona parkowych coworkerów?

Przekonaj się czy Coworking i praca w biurze typu open space jest rozwiązaniem dla Ciebie. Zapisz się na dzień otwarty – poczuj atmosferę, poznaj ludzi i przetestuj dostępną infrastrukturę.
Sprawdź najbliższą datę dnia otwartego w wydarzeniach

 

A jeśli jesteś zdecydowany wyślij wypełniony Formularz aplikacyjny na adres: coworking@ppnt.pl  i umów się na spotkanie.

poznaj nasz coworking

poznaj nasz coworking
poznaj nasz coworking
poznaj nasz coworking

wydarzenia

 • 02.10
  10:00

  budynek III, pokój H1.31

  Konsultacje eksperckie – informacja patentowa

  Marka, design, wynalazek. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji, dowiedz się, jak dbać o swoją własność intelektualną oraz gdzie i w jaki sposób szukać informacji o przedmiotach już chronionych.

  Konsultacje odbywają się osobiście, telefonicznie lub przez e-mail.

 • 03.10
  09:00

  budynek IV, sala F0.02.

  Modele Biznesowe dla początkujących | warsztaty

  Dostaniesz dawkę najważniejszych informacji, które pomogą Ci uporządkować dotychczasową wiedzę o biznesie. Poznasz uniwersalne narzędzia, dzięki którym zaplanujesz dalsze kroki i zidentyfikujesz potencjale ryzyka w procesie skalowania firmy. A nade wszystko – spojrzysz obiektywnym okiem na swoje przedsięwzięcie.

 • 11.10
  08:00

  budynek III, pokój H1.31

  Konsultacje eksperckie – rzecznik patentowy

  Zapraszamy na konsultacje z Anną Kwapich – rzecznikiem patentowym z wieloletnim doświadczeniem, który odpowie na Twoje pytanie związane z wynalazkami, oznaczeniem firmy lub produktu czy ochroną wyglądu produktu.

  Konsultacje odbywają się osobiście, telefonicznie lub przez e-mail.

 • 13.10
  09:00

  budynek IV, sala F0.28

  Do you know what you don't know? Knowledge management in organizations | workshop

  During the „Do you know what you don’t know? Knowledge management in organizations” training, we will present you with the theory and practice of knowledge management in organizations. We will discuss what problems and risks organizations nowadays face with their knowledge and what are the possible ways to handle them. We will also present tips and specific tools to manage knowledge in organizations.

 • 23.10
  09:00

  budynek IV, sala F0.02

  Komunikacja dla menedżerów vol. 2 - warsztaty dla Parkowiczów z firmą Yari

  Zapraszamy na II edycję warsztatów z firmą Yari. Jesteś menedżerem lub liderem zespołu projektowego? Zastanawiasz się, czemu Twoje rozmowy z pracownikami nie przynoszą spodziewanego efektu? Chcesz rozwijać swoje kompetencje i motywować pracowników? Dobrze trafiłeś!

 • 24.10
  10:00

  budynek III

  SPEAK IN_UX 2023

  Czy wiesz, że UX to kluczowy składnik sukcesu każdego produktu cyfrowego? Ale czy naprawdę każdy już o tym wie? Wciąż istnieją firmy, które nie do końca zrozumiały potencjał, jaki niesie ze sobą doskonałe projektowanie doświadczeń użytkownika. Dowiedz się, jak mówić liczbami i case’ami, które przekonają o wartości UX. Dołącz 24-25 października i otwórz drzwi do synergii sukcesu biznesowego i doskonałych doświadczeń użytkownika. Już po raz czwarty spotkamy się na konferencji poświęconej projektowaniu doświadczeń.

 • 27.10
  11:00

  budynek III, sala audytoryjna C

  Finał X edycji projektu InnovaBio Pomorze

  Zapraszamy na podsumowanie X edycji projektu InnovaBio Pomorze!

FAQ

 • Kto może skorzystać z Coworkingu?

  Z Coworkingu mogą skorzystać osoby, które rozwijają rozwiązania w obszarach preferowanych przez PPNT bądź na rzecz podmiotów z branż preferowanych. Są to: ICT, automatyka, robotyka, biotechnologia, ochrona środowiska i branże kreatywne (design, multimedia, architektura, przemysł wydawniczy, wzornictwo przemysłowe/użytkowe).

 • Jak długo czeka się na decyzję o zaakceptowaniu zgłoszenia do coworkingu?

  Wstępną decyzję dotyczącą akceptacji lub odrzucenia zgłoszenia podejmujemy w ciągu 3 dni od złożenia formularza aplikacyjnego. Następnie zapraszamy na spotkanie w Strefie.

 • Czy muszę prowadzić działalność gospodarczą?

  Nie, nie musisz prowadzić działalności gospodarczej. Umowę można podpisać jako osoba fizyczna. Do tego konieczny pesel.

 • Chciałbym spróbować swoich sił w branży, której nie ma na liście preferowanych. Czy mogę skorzystać z coworkingu?

  Nie, z Coworkingu mogą korzystać tylko osoby, które rozwijają pomysły w ramach lub na rzecz branż preferowanych przez PPNT Gdynia.

 • Czy mogę wynająć biurko w Coworkingu na kilka dni?

  Nie, nie można wynająć biurka w Coworkingu na kilka godzin lub dni. Umowa najmu przestrzeni podpisywana jest na rok. Wówczas możesz wybierać z trzech pakietów godzinowych: 40h/ważny 2 m-ce, 160h/ważny przez 6 miesięcy lub 160h/ważny 30 dni z przypisanym stałym biurkiem.

 • Na jaki okres muszę podpisać umowę?

  Umowa zawierana jest na okres 12 miesięcy.

 • Czy muszę opłacać pakiet co miesiąc?

  Nie, nie musisz płacić pakietu co miesiąc. Płacisz za określoną liczbę godzin do wykorzystania zgodnie z Cennikiem.
  Po wykorzystaniu wszystkich godzin z wykupionego pakietu, będziesz musiał opłacić nowy. Tak naprawdę więc to od Ciebie zależy, jak często będziesz dokonywać płatności za korzystanie z coworkingu.

 • Czym różni się pakiet 160h od abonamentu 160h?

  W ramach obu pakietów możesz pracować przez 160 h w coworkingu. Różnią się czasem ważności - pakiet elastyczny jest ważny 6 miesięcy, a abonament - 30 dni. W ramach abonamentu możesz zarezerwować swoje stałe biurko i skorzystać z osobnej sali do nagrań / spotkań (do 10 h miesięcznie w ramach dostępności).

 • W jakich godzinach można skorzystać z Coworkingu?

  Z Coworkingu można korzystać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Pracujesz wtedy, kiedy masz na to ochotę.

 • Czy w PPNT Gdynia znajduje się miejsce, w którym będę mógł spotkać się z klientem?

  Tak, jest takie miejsce. Dysponujemy stołem konferencyjnym.

 • Czy mogę liczyć na pomoc w rozwijaniu mojego pomysłu biznesowego?

  Tak. W Strefie Startup przez cały rok organizujemy warsztaty, prelekcje i konsultacje z różnych obszarów tematycznych (UX, komunikacja, marketing itd).
  Dodatkowo w PPNT Gdynia znajdziesz także Informację Patentową. Jego zespół potrafi ciekawie i zrozumiale opowiadać o ochronie wynalazków i logo oraz na czym polega prawo autorskie.
  Natomiast zespół Strefy Startup pomoże Ci się zadomowić i również chętnie podzieli się posiadaną wiedzą i doświadczeniem a jeśli nie będziemy znać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, podpowiemy Ci, gdzie ich szukać :)

kontakt

+48 58 880 81 72
coworking@ppnt.pl

Skip to content