Obsługa firm oraz gości w PPNT Gdynia

Obsługa firm oraz gości w PPNT Gdynia

Przeniesienie wszystkich recepcji do pokoju H1.28 w budynku III, przejście na zdalną obsługę firm parkowych, wstrzymanie przyjmowania nowych wniosków aplikacyjnych od firm zewnętrznych, a także zwiększona częstotliwość pracy obsługi sprzątającej i dodatkowe zabezpieczenia personelu – to nowe działania mające na celu zmniejszenie ryzyka zakażeniem koronawirusem.

Ograniczenie kontaktów bezpośrednich i styczności z miejscami, w których przebywa duża liczba osób jest najlepszym sposobem na zabezpieczenie się przed wirusem. Zespół PPNT Gdynia od 16 marca br. pracuje zdalnie w systemie rotacyjnym, ograniczając do niezbędnego minimum obecność pracowników w biurach. Do podjęcia podobnych kroków zachęcamy wszystkich Parkowiczów.

Wstrzymana do odwołania została prezentacja wolnych pomieszczeń pod wynajem, a co za tym idzie przyjmowanie wniosków aplikacyjnych od firm zewnętrznych. Natomiast komunikacja z parkowymi firmami, będzie przeprowadzana za pomocą skrzynki pocztowej nr 3, znajdującej się przy recepcji w budynku IV z napisem „skrzynka PPNT GDYNIA”. Można w ten sposób dostarczać m.in. dokumenty do weryfikacji i te dotyczące de minimis, umowy i aneksy do podpisania, a także propozycje nowych projektów. Skrzynka będzie sprawdzana dwa razy dziennie. Podpisane dokumenty będą dostarczane bezpośrednio do skrzynek firmowych.

Przypominamy również, że w związku z decyzją Prezydenta Miasta Gdyni, popartą wcześniejszą naradą z Zespołem ds. koronawirusa, Centrum Konferencyjne Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia jest zamknięte. Decyzja ta wiąże się z odwołaniem wszystkich rezerwacji, konferencji oraz imprez zaplanowanych w najbliższym terminie. Na czas zamknięcia Centrum Nauki Experyment na parkingu dla autokarów mogą bezpłatnie parkować samochody osobowe.

Dostęp do przestrzeni coworkingu pozostaje bez zmian. W godz. 8:00-16:00 na miejscu będzie dyżurowała osoba z zespołu Strefy Startup. Konsultacje Informacji Patentowej będą odbywały się wyłącznie drogą mailową i telefoniczną.

Recepcja została przeniesiona do pok.  H1.28, w bud. III. Prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem tel.: 58 880 81 70
Klucze do sal konferencyjnych do pobrania u ochrony w bud. IV

 

powrót