Szkolenie „Umiem w Marketing” dla Gdyńskich Firm Rodzinnych w UrbanLab

Szkolenie „Umiem w Marketing” dla Gdyńskich Firm Rodzinnych w UrbanLab

Serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenie dla Gdyńskich Firm Rodzinnych. Tym razem dowiemy się jak mówić, żeby ludzie chcieli kupować. Skuteczne techniki sprzedażowe przedstawi Magda Piórkowska „Umiem w Marketing”.

 

  • kiedy: 23 marca 2023, godz. 09:00 – 16:00
  • gdzie: UrbanLab Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98 81-451 Gdynia, budynek IV (rotunda) Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego (wejście od ul. Stryjskiej/ od Redłowo SKM)
  • wstęp: bezpłatny, obowiązują zapisy: https://app.evenea.pl/event/szkoleniemarketinggfr/

 

Zakres szkolenia:

TECHNIKI SPRZEDAŻOWE:

  • – 10 technik sprzedażowych, które natychmiast podniosą Twoją sprzedaż
  • – budowa argumentów sprzedażowych
  • – wyzwalacze sprzedaży
  • – jak sprzedawać bez mówienia KUP?

 

Szkolenie poprowadzi Magda Piórkowska „Umiem w Marketing”: Od ponad 12 lat pokazuję, że Umiem w sprzedaż i marketing! Wspieram strategiczne zaplecza firm, pokazując, jak znaleźć własną ścieżkę rozwoju biznesu online. Wykładam psychologię marketingu i sprzedaży na Executive MBA – najwyższych rangą studiach biznesowych w Polsce. Prowadzę kursy, szkolenia i mentoringi biznesowe, wspierając rozmaite branże o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i globalnym. Na swoim koncie mam kilkadziesiąt skutecznych kampanii sprzedażowych, a teraz chcę się podzielić tą wiedzą także z Tobą! W swoich szkoleniach pokazuję jak łączyć ze sobą wiele biznesowych dziedzin, bo wiem, że skuteczna sprzedaż i marketing wymaga holistycznego podejścia. Wyciągam dla Ciebie najważniejsze zagadnienia z psychologii sprzedaży, neuromarketingu, copywritingu, storytellingu, ekonomii behawioralnej, reklamy i wielu innych dziedzin, które składają się na Twój sukces!

 

Więcej informacji: http://www.arg.gdynia.pl

 

powrót
Skip to content