Szansa dla przyszłych przedsiębiorców

Szansa dla przyszłych przedsiębiorców

Virtual Gdynia Business Week 2020 to wirtualna odsłona dobrze już znanego programu edukacyjnego dla uczniów gdyńskich szkół średnich, która odbędzie się w dniach 3-6 sierpnia 2020 r. Tegoroczna edycja została dostosowana do nowej rzeczywistości, umożliwiając młodzieży bezpieczny udział w warsztatach, całkowicie online. Wystarczy włączyć komputer, kamerkę i czerpać wiedzę oraz motywację od międzynarodowej kadry, która pomoże uczestnikom odnaleźć w sobie nowe talenty i mocne strony – nie tylko biznesowe.

Uczestnicy zostaną podzieleni między grupy wraz z zagranicznymi rówieśnikami, dzięki czemu nowa formuła GBW będzie oferowała jeszcze bardziej międzynarodowe środowisko niż dotychczas. Językiem komunikacji ze wszystkimi uczniami i instruktorami będzie wyłącznie język angielski. Z tego względu wszyscy uczestnicy muszą posługiwać się tym językiem na wysokim poziomie (B2/C1).

Więcej szczegółów na stronie: www.gdyniabusinessweek.pl oraz na Facebooku.

_______________
o programie:
Gdynia Business Week, wzorowany na amerykańskim programie Washington Business Week, jest sześciodniowym kursem dla młodych pasjonatów przedsiębiorczości, podczas którego mają możliwość poznania zasad funkcjonowania prawdziwego świata biznesu. Poprzez udział w różnorodnych warsztatach, prelekcjach, jak również kreatywnych zabawach, uczestnicy pod okiem profesjonalnych instruktorów z amerykańskich firm rozwijają umiejętności, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu na współczesnym konkurencyjnym rynku. Tworząc swoje własne “firmy” i innowacyjne produkty, uczą się m.in. podstaw zarządzania przedsiębiorstwem, marketingu i reklamy, negocjacji, jak również efektywnej pracy w grupie i sposobów radzenia sobie z tremą podczas autoprezentacji. Całość programu odbywa się w języku angielskim, dlatego jest to dla nich wyjątkowa okazja na podszkolenie tzw. Business English.

powrót