Startują nominacje do nagrody Lidera PPNT!

Startują nominacje do nagrody Lidera PPNT!

Która z parkowych firm stworzyła w tym roku produkt lub usługę, które zasługują na wyróżnienie? Czyj debiut zapadł Wam najbardziej w pamięć? Który z coworkerów Waszym zdaniem zasłużył na nominację oraz kto z Parkowiczów wykazał się w mijającym roku największą charyzmą? Już od dziś możecie zgłaszać swoje propozycje do tytułu Lidera PPNT Gdynia 2020.

Celem plebiscytu jest skierowanie uwagi na obiecujące rozwiązania i nowoczesne technologie, które powstają w PPNT Gdynia. Co roku Lidera PPNT wybieramy spośród zgłoszonych kandydatur w pięciu kategoriach: Debiut, Produkt-Usługa, Wydarzenie, Osobowość, Coworker. Nagroda Specjalna od Dyrekcji PPNT przyznawana jest poza głosowaniem.

Tradycyjnie, liderów naszego plebiscytu wybierzemy online, jednak z uwagi na panującą pandemię nie spotkamy się na gali wręczenia statuetek podczas PPNT Świątecznie. Ogłoszenie wyników odbędzie się również w internecie. Co jeszcze się zmieniło? W miejsce kategorii Wydarzenie 2020 wyjątkowo pojawi się nowa: „Walka z COVID-19”. W ten sposób postanowiliśmy wyróżnić tych Parkowiczów, którzy swoim działaniem i wsparciem zaangażowali się w walkę z koronawirusem.

Wasze propozycje możecie zgłaszać od 20 października do 10 listopada włącznie. Z kolei od 1 do 15 grudnia odbędzie się głosowanie na przesłane przez Was nominacje.

Wyniki i nazwiska zwycięzców poznacie poprzez nasze media społecznościowe oraz aktualności na stronie www.ppnt.pl po 15 grudnia 2020. Oprócz tytułu Lidera PPNT Gdynia do każdego ze zwycięzców trafi unikatowa statuetka, której wzór zmienia się co roku i nawiązuje do działalności naszych Parkowiczów. Co w tym roku zainspiruje jej kształt? O tym przekonamy się w grudniu.

Tymczasem już teraz możecie zgłaszać swoje nominacje: WYPEŁNIJ FORMULARZ NOMINACJI.

Więcej o nagrodzie Lider PPNT Gdynia przeczytasz TUTAJ.

_______________
Regulamin konkursu

powrót
Skip to content