ProductCamp 2020 Online

ProductCamp 2020 Online

kiedy: Online Barcamp – 2 września 2020 r., Konferencja Online – 3-4 września 2020 r.
gdzie: ONLINE
wstęp: płatny, wymagana rejestracja: https://pcsdev.productcamp.pl/online-conf-select

Największe wydarzenie związane z projektowaniem usług i produktów cyfrowych w Środkowej Europie. Trzy dni pełne warsztatów, prezentacji, analiz i dyskusji. Tym razem w wersji on-line. Z prelegentami z całego świata będziemy się łączyć wprost z Parku Konstruktorów Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia (PPNT Gdynia).

Jak podkreślają organizatorzy: – Od rozpoczęcia Product Camp w 2014 r. zawsze staraliśmy się dostarczyć naszym uczestnikom, partnerom i prelegentom zabawne, wyjątkowe i niezapomniane doświadczenia. Podejmując decyzję o uruchomieniu online w 2020 roku pracowaliśmy jeszcze ciężej nad wypełnieniem tej misji.

Czego można spodziewać się po tegorocznej edycji?

Tradycyjnie odbędzie się w Gdyni, a Pomorski Park Naukowo-Technologiczny znalazł się w gronie partnerów. Po raz pierwszy jednak na potrzeby wirtualnego studia, organizatorzy wydarzenia zaaranżowali Park Konstruktorów – zrewitalizowany budynek na terenie  byłej Stoczni Gdynia. Na co dzień stanowi on część PPNT Gdynia,  w której kreatorzy, projektanci i inżynierowie mogą rozwijać zaawansowane projekty technologiczne od koncepcji do produktu. Nie zabraknie oczywiście stałych elementów wydarzenia.

Barcamp online – 2 września 2020 r.

Barcamp to dzień pełen prezentacji, demo, warsztatów, paneli i sesji Q&A dotyczących wszystkich aspektów cyfrowego zarządzania produktami i ich projektowania. To przestrzeń, w której profesjonaliści z branży Digital Product, UX & Research będą dzielić się własnymi historiami, lekcjami i spostrzeżeniami dotyczącymi projektów.

Uczestnicy będą mogli wybierać spośród ponad 50 sesji odbywających się jednocześnie w sześciu wirtualnych salach, zadawać pytania i brać udział w dyskusjach po zakończeniu sesji. Uczyć się od prelegentów i uczestników z firm, takich jak np: ING, Lufthansa, Zalando, Delivery Hero, Orange, Free Now, Accenture, Expedia, Santander, Huge, Oracle czy Tesla.

Konferencja online – 3-4 września 2020 r.

Dwa dni inspirujących rozmów i praktycznych studiów przypadków prowadzonych przez światowej klasy liderów produktów BMW, Atlassian, AJ&Smart i innych firm, które jeszcze bardziej zwiększają doświadczenie użytkowników i wartość biznesową produktów cyfrowych.

Prelegenci konferencji 

Melissa Perri – Autorka książki „Escaping the Build Trap”. Jako dyrektor generalny Laboratoriów Produx, Melissa prowadzi zespół konsultantów, którzy współpracują z kadrą zarządzającą na całym świecie w celu tworzenia organizacji produktowych, doradzania w zakresie strategii produktowej oraz szkolenia liderów i członków zespołów. Do ich klientów należą Capital One, Lloyds Bank of England, Spotify, Liberty Mutual, Bynder, AthenaHealth, Australijski Departament Obrony i Chewy. Przed objęciem obecnego stanowiska, Melissa była kierownikiem produktu i projektantem UX w Capital IQ, Barclays Capital, OpenSky i Conductor. Wierzy, że kluczem do tworzenia wspaniałych produktów jest rozwój wspaniałych liderów produktów.

Jürgen Spangl – Chief Experience Officer w Atlassian. Jest doświadczonym projektantem z ponad 20 letnim doświadczeniem w opracowywaniu doświadczeń użytkownika dla produktów internetowych, stacjonarnych, mobilnych i fizycznych. Jest zdecydowanym zwolennikiem holistycznego spojrzenia na rozwój produktu.

Marty Cagan – Autor „How to Create Tech Products Clients Love” (Jak tworzyć produkty techniczne, które kochają klienci) Pracował jako członek zarządu odpowiedzialny za definiowanie i budowanie produktów dla niektórych z najbardziej uznanych firm na świecie, w tym: Hewlett-Packard, Netscape Communications i eBay.

Matt Wallaert – Autor „Start at the End: How to Build Products That Create Change”. Od ponad piętnastu lat Matt Wallaert stosuje nauki behawioralne do praktycznych problemów. Wygłosił setki wykładów na temat nauki o zmianie zachowań w ONZ, SXSW i nie tylko.

W swojej nowej książce szczegółowo opisuje oparty na badaniach naukowych proces tworzenia zmian zachowań, który może być wdrażany w organizacjach o dowolnej wielkości i w dowolnej branży.

Luky Primadani – UX Researcher w Flixbus Luky. Ma  prawie dziesięć lat doświadczenia zawodowego w różnych branżach; od agencji reklamowej i graficznej po firmy technologiczne. Zdecydowała się przejść od projektowania wizualnego do badań nad doświadczeniami użytkowników. Obecnie skupia się na kwestionowaniu status quo organizacji w kierunku zorientowania na użytkownika i integruje to podejście w celu wywarcia wpływu na rozwój produktu i strategię biznesową.

Sabrina Rzepka – Jest zwolenniczką łączenia inteligentnych technologii, zachwyconych serc i wspaniałych historii, aby tworzyć produkty, które mają wpływ na przyszłość. Pełniąc role w prawdziwie zwinnych i szczupłych organizacjach, takich jak AutoScout24, a także ogromnych korporacjach, Sabrina stała się doświadczonym Product Owner prowadzącym liczne zespoły rozwojowe. Na swoim obecnym stanowisku w BMW stara się zapewnić klientom bezproblemowe dokonywanie zakupów usług BMW bezpośrednio z pojazdu. Poza pracą w BMW, była współzałożycielką Product Professionals – akademii szkolącej i certyfikującej profesjonalistów produktowych. W jej sercu leży wykorzystanie pełnego potencjału poszczególnych osób, aby stać się wielkimi liderami produktów.

Brittni Bowering – The Host – Brand Strategist Jako była szefowa marki w AJ&Smart doskonale zna wartość, jaką ma silna marka. Firma AJ&Smarts jako mała, berlińska agencja mogła współpracować z gigantami z Doliny Krzemowej (jak Twitter & Google).

 

Więcej informacji pod poniższym linkiem:

https://productcamp.pl/

powrót
Skip to content