PPNT Gdynia i Kainos Polska razem dla startupów

PPNT Gdynia i Kainos Polska razem dla startupów

Ludzie pracujący razem jako jedna grupa potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna – mawiał amerykański prezydent Franklin Delano Roosvelt. Wierząc w siłę wspólnych działań Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia oraz Kainos Polska podjęły współpracę. W jej ramach firmy z branży technologicznej, działające w przestrzeni Parku, będą mogły skorzystać ze wsparcia w przestrzeni mentoringu w obszarze technicznym i biznesowym.

PPNT Gdynia stanowi miejsce dla innowacji, kreatywności i rozwiązań, które pomagają tworzyć bardziej funkcjonalną przestrzeń do życia. Kolejnym krokiem na drodze innowacyjności jest nawiązanie współpracy z Kainos. Dzięki niej będzie można jeszcze lepiej określić potrzeby parkowych startupów w zakresie rozwoju ich projektów. Warto podkreślić, żę nie jest to jedyna korzyść jaką przyniesie wspólne działanie obu organizacji. W ramach współpracy PPNT Gdynia będzie mógł promować swoją ofertę, także wśród firm współpracujących z Kainos Polska.

Tworzymy w Parku przyjazne środowisko dla  szerokiego spektrum projektów. Współpraca z doświadczonym partnerem, jakim jest Kainos Polska, stanowi  jego element. Jednocześnie, jest to szansa dla startupów technologicznych. Dzięki niej otrzymają one wsparcie mentorskie, tak istotne dla firm będących na początku swej działalności. – mówi Anna Borkowska, Dyrektor Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia.

Od ponad 30 lat Kainos projektuje wyspecjalizowane oprogramowanie i świadczy usługi konsultacyjne dla sektora finansowego, bankowego, organizacji rządowych oraz samorządowych, a także służby zdrowia.

Kainos w swoim gdańskim oddziale wdraża inicjatywę wsparcia i pomoc lokalnych, początkujących startupów. Jest to darmowa inicjatywa dla startupów.   Z naszej strony oferujemy doświadczenie, oraz wiedzę. –  Patryk Jar Lider Zespołu Innowacji Kainos Polska

Oprócz działalności na polskim rynku firma Kainos silnie akcentuje swoją obecność w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

powrót
Skip to content