Parkowe firmy podbijają wschodnie rynki!

Parkowe firmy podbijają wschodnie rynki!

Zalety technologii IML

Firma TMA, wspólnie ze światowym liderem produkcji wtryskarek firmą ENGEL z Austrii, pokaże zestaw automatyzacji do etykietowania w technologii IML. To metoda, która umożliwia wprowadzanie do formy wtryskowej dodatkowego materiału. Wśród jej zalet eksperci na pierwszym miejscu wymieniają trwałość uzyskiwanych zdobień oraz skrócenie czasu wytwarzania i wyraźne obniżenie kosztów produkcji.


Innowacyjny pomysł

Opracowany przez TMA zestaw ENGEL TMA IML uniLINE cel to innowacyjne urządzenie pozwalające użytkownikom na swobodną produkcję w technologii IML. Co istotne, dzięki swojej konstrukcji, pozwala na wytwarzanie różnych detali w krótkim czasie.


Rozwiązanie dla przemysłu

Rynek produkcji technologii IML rośnie, a tego typu zdobienie tworzyw znajduje coraz szersze zastosowanie; od opakowań spożywczych poprzez wykończenia wnętrz w samochodach osobowych.


Ogólnopolskie partnerstwo

Współpraca ENGEL i TMA trwa już od ponad roku. To także kolejna edycja wspólnych targów wystawienniczych.

Należy zaznaczyć, że do skutecznej pracy w technologii IML, oprócz wtryskarek i automatyzacji, niezbędne są profesjonalnie wykonane formy. Na tym polu firma TMA współpracuje już od ponad roku z liderem produkcji form wtryskowych – firmą NERŁO z Marek pod Warszawą. To jednak nie jedyne partnerstwo Parkowiczów z TMA, których w druku etykiet, wykorzystywanych w technologii IML, wspiera firma GRAFIX z Nowego Tuchomia, pod Gdańskiem.

Z efektami tej kooperacji można się zapoznać do pierwszego lutego, podczas moskiewskich targów INTERPLASTICA.

powrót