OMNIOXY Reha – komory dla osób poruszających się wózkiem inwalidzkim

OMNIOXY Reha – komory dla osób poruszających się wózkiem inwalidzkim

Parkowa firma OMNIOXY S.A. wprowadza na rynek nowy model komory hiperbarycznej przeznaczonej dla osób z niepełnosprawnościami. Innowacyjna komora umożliwia korzystanie z zalet tlenoterapii hiperbarycznej osobom jeżdżącym na wózku inwalidzkim, które dotychczas nie miały takiej możliwości.

 

OMNIOXY Reha to nowa komora hiperbaryczna dla osób z niepełnosprawnościami, dzięki czemu gabinety tlenoterapii hiperbarycznej mają teraz możliwość obsługi wszystkich klientów.  Komora Reha została zaprojektowana z myślą o osobach na wózkach inwalidzkich, a jej stalowa platforma zapewnia swobodny wjazd i wyjazd z komory.

 

W porównaniu do innych łagodnych komór hiperbarycznych OMNIOXY Reha charakteryzuje się wyższym o 33% ciśnieniem (1.4 ATA). Komora posiada twardą, wytrzymałą podłogę, która podczas kompresji i dekompresji zapewnia stabilność i bezpieczeństwo.

 

OMNIOXY Reha dostosowuje się do potrzeb użytkowników, którzy mogą obsługiwać komorę tylko jedną ręką, dzięki lustrzanym zaworom umieszczonym obu stronach komory. Dodatkowo komora posiada aż 2 zawory bezpieczeństwa oraz umożliwia na podłączenie tlenu oraz powietrza z dowolnie wybranej strony, co pozwala na łatwą adaptację urządzenia do pomieszczenia, w którym będzie się znajdować.

 

Komora OMNIOXY Reha to nasza odpowiedź na potrzeby osób z niepełnosprawnościami, które do tej pory miały ograniczony dostęp do łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej. Chcieliśmy dostarczyć na rynek komorę, która odpowie na ich potrzeby i umożliwi im korzystanie z pełnego potencjału sesji hiperbarycznej — mówi prezes spółki OMNIOXY S.A, Adam Cegielski.

 

OMNIOXY S.A. to firma z pasją do efektów i innowacyjnych technologii. Od 2018 roku systematycznie buduje swoją pozycję lidera łagodnej hiperbarii w Polsce, instalując ponad 480 komór i zdobywając zaufanie setek klientów. Firma działa jako spółka akcyjna z ambicją wejścia na giełdę w najbliższym czasie.

 

Więcej informacji: http://www.omnioxy.com

 

 

powrót
Skip to content