Konkurs na najlepiej zaprojektowane wnętrze komercyjne rozstrzygnięty

Konkurs na najlepiej zaprojektowane wnętrze komercyjne rozstrzygnięty

Za nami ostatki związane z tegoroczną edycją Gdynia Design Days. Poznaliśmy laureata Nagrody Głównej konkursu na najlepiej zaprojektowane wnętrze komercyjne w Gdyni. Decyzją jurorów najlepszy okazał się projekt W33 w Willi Wincent.

Jury w składzie: Beata Bochińska, Martyna Błaszczyk, Hanna Brzozowska, Filip Kozarski, Monika Kroplewska doceniło projekt za spójną całość – dopracowane detale, wysoką jakość wykorzystanych materiałów i bardzo przemyślaną identyfikację wizualną. Poprzez modernistyczny charakter wnętrze doskonale współgra z Willą, w której znajduje się lokal, a także otoczeniem malowniczej, nadmorskiej dzielnicy. Projekt autorstwa Macieja Ryniewicza i Rafała Kaletowskiego idealnie wpisuje się także w niepowtarzalny klimat gdyńskiej architektury.

Ponadto kapituła konkursowa zdecydowała o przyznaniu Nagrody Specjalnej lokalowi Enoki. Wnętrze zaprojektowane w niezwykle pomysłowy sposób przez Paulinę Kaczyńską zachwyca lekkością i feerią barw. Enoki to przestrzeń, w której każdy będzie czuł się komfortowo i swobodnie.

Gratulujemy  zwycięzcom i dziękujemy wszystkich nominowanym oraz głosującym.

powrót
Skip to content