Instrumenty finansowe dla MŚP w ramach Tarczy Antykryzysowej

Instrumenty finansowe dla MŚP w ramach Tarczy Antykryzysowej

kiedy: poniedziałek, 15.02.2021, godz: 12:00
gdzie: online
wstęp: bezpłatnie, wymagana rejestracja: https://www.interankiety.pl/f/7A1kn1Gv

Wydarzenie będzie poświęcone instrumentom wsparcia finansowego dla małych i średnich przedsiębiorców (działających na obszarze województwa pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego) oferowanym przez Agencję Rozwoju Przemysłu w ramach Tarczy Antykryzysowej.
Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się:
1. Jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania;
2. Jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19, w tym:
– pożyczki obrotowej na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym;
– pożyczki obrotowej finansującej wypłatę wynagrodzeń w sektorze MŚP;
– leasingu operacyjnego z karencją w spłacie dla klientów MŚP, którzy wykorzystują samochody ciężarowe czy autokary w swojej działalności gospodarczej;
– leasingu operacyjnego maszyn i urządzeń #Maszyneria;
– programu wsparcia dla przedsiębiorców sektora autobusowych przewozów pasażerskich, z przeznaczeniem na spłatę rat leasingowych finansowania zaciągniętego w komercyjnych firmach leasingowych.
3.  Jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.
Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.
Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium.
__________
ARP S.A. to spółka Skarbu Państwa, działająca w ramach Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju. Od początku swojej działalności odpowiada na najważniejsze potrzeby polskiej gospodarki. ARP S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności zakończyła z sukcesem wdrożenie kompleksowej strategii finansowania przedsiębiorców, która oparta jest na trzech komplementarnych filarach:
– działalność finansowa skupiająca finansowanie obrotowe, inwestycyjne i przedrestrukturyzacyjne oferowane MSP i dużym firmom (w tym oferta Tarczy Antykryzysowej dla MSP)
–  działalność restrukturyzacyjna realizowana poprzez program Polityka Nowej Szansy
–  działalność inwestycyjna wspierająca przedsiębiorców lokujących moce produkcyjne w specjalnych strefach ekonomicznych

powrót