Gdyński Biznesplan – działaj!

Gdyński Biznesplan – działaj!

Weź udział w 18. edycji „Gdyńskiego Biznesplanu”. W latach 2018 i 2019 w konkursowe szranki stanęli wyłącznie studenci. W 2020 roku zapraszamy do udziału wszystkich tych, którzy mają dobry pomysł na biznes, chcą profesjonalnie podejść do stworzenia biznesplanu i są zdeterminowani, by wcielić swoje wizje w życie. Pula nagród to 100 tysięcy złotych.

Konkurs „Gdyński Biznesplan” ma charakter ogólnopolski. Gdynia organizuje go nieprzerwanie od 2003 roku. Skierowany jest do osób, które chcą założyć działalność gospodarczą lub prowadzą już firmę i chcą ją rozwinąć, np. wprowadzając nowy produkt lub usługę. Na autorów najlepszych pomysłów czekają atrakcyjne nagrody – nie tylko finansowe i rzeczowe. Ich pula w tej edycji to aż 100 tysięcy złotych. Wśród nich m.in. bezpłatne miejsce w coworkingu lub zwolnienie z części opłat za biuro w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

Autorzy pomysłów zakwalifikowanych do drugiego etapu mogą uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez ekspertów w różnych dziedzinach, m.in.: marketingu, finansów, prawa, mediów społecznościowych, wystąpień publicznych, e-commerce. Dzięki temu dowiedzą się na przykład, jak prawidłowo przygotować biznesplan, jak zbadać rynek, jak skonstruować budżet, jak i gdzie szukać klientów oraz jak promować swoje produkty i usługi.

Ideą, która przyświeca Miastu Gdynia, jako organizatorowi konkursu, jest wyzwalanie energii i przedsiębiorczości osób, które są na początku swojej biznesowej drogi oraz udzielenie konkretnego wsparcia na realizację najlepszych w ocenie jury pomysłów.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia do konkursu można składać  do 31 stycznia 2020 roku. Wystarczy wypełnić formularz dostępny TUTAJ.

Odwiedź profil konkursu na Facebooku.

powrót