EXPERYMENT wraca 5 lutego!

EXPERYMENT wraca 5 lutego!

5 lutego ponowne otwarcie wystaw Experymentu! W lutym Centrum będzie działać od wtorku do piątku w godzinach 9-18, a także w weekendy – od 10 do 19. W celu zapewnienia bezpieczeństwa odwiedzającym ograniczona została liczba gości do 1 osoby na 15 metrów kwadratowych. Utrzymane zostały również wszystkie normy sanitarne, które były wprowadzone i przetestowane w 2020 roku.

Przed wizytą w Experymencie należy pamiętać o zakryciu ust i nosa, częstej dezynfekcji rąk oraz zachowywaniu odległości od innych zwiedzających. Goście proszeni są także o zapoznanie się z obowiązującymi procedurami higienicznymi. Dla bezpieczeństwa zwiedzających część stanowisk została całkowicie lub częściowo wyłączona. Experyment zachęca gości do dokonywania zakupu biletów online lub płatności zbliżeniowej w kasach Centrum.

CNE wciąż działamy też online! W najbliższy poniedziałek rozpocznie się cykl zajęć WEŹ TO NA WARSZTAT, nadal w sprzedaży są również walentynkowe NaukoweLove BOXy. Experyment zachęca również do sprawdzenia naszej oferty zajęć edukacyjnych online.

powrót
Skip to content