Dołącz do rowerowej drużyny PPNT Gdynia!

Dołącz do rowerowej drużyny PPNT Gdynia!

Nadchodzi wiosna i robi się coraz cieplej. To doskonały pretekst, by odkurzyć sprzęt i dołączyć do akcji „Do pracy jadę rowerem”. Jeśli jeszcze nie zdążyliście zgłosić swojej firmy do programu, dołączcie do drużyny Pomorskiego Parku naukowo-Technologicznego Gdynia!

Jak dołączyć?

Uczestnikami konkursu mogą zostać pracownicy gdyńskich firm niezależnie od miejsca zamieszkania. Jeżeli siedziba Twojej firmy mieści się w PPNT Gdynia i kilka razy w tygodniu dojeżdżasz do pracy rowerem, wejdź na stronę: dopracyjaderowerem.mobilnagdynia.pl i dołącz do programu wybierając Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia. Zgłoszenie podlega zatwierdzeniu przez administratora konkursu (do dwóch dni roboczych).

Każdego dnia można zgłosić maksymalnie dwa przejazdy (do/ z pracy) poprzez zakładkę „Odnotuj przejazd”. Wszystkie przejazdy można zgłaszać z maksymalnie dwudniowym opóźnieniem (np. przejazd z wtorku możemy odnotować najpóźniej w czwartek), jednak nie później niż do niedzieli do 23:59, w danym tygodniu.

Zarejestrowanie minimum sześciu przejazdów w danym tygodniu uprawnia do otrzymania „śniadania rowerowego” we wskazanym dniu następnego tygodnia.

Nie tylko śniadania

Pula śniadań na edycję 2019 wynosi 11 900. Po jej wyczerpaniu uczestnicy będą otrzymywać inne upominki, zachęcające do udziału w akcji.

Dzień dostawy „śniadań rowerowych” zostaje wyznaczony przez organizatora w zależności od lokalizacji firmy.

Zarejestrowanie 24 przejazdów w ciągu czterech kolejnych tygodni konkursu upoważnia do otrzymania innych upominków wskazanych w regulaminie.

Etap indywidualny konkursu zakończony jest losowaniem nagród.

Wśród uczestników, którzy zarejestrują min. 40 przejazdów lub przejadą min. 300 km oraz wezmą udział w uroczystym zakończeniu, rozlosowanych zostanie 30 nagród w wysokości 500 zł każda.

Etap firmowy konkursu zakończony jest wręczeniem statuetek zwycięskim firmom oraz upominków ich pracownikom. Rejestrować się można codziennie, aż do aż do zakończenia akcji.

Szczegółowy regulamin znajdziecie pod linkiem: https://www.dopracyjaderowerem.mobilnagdynia.pl/pl/regulamin

powrót