Czas na Afrykę – zostań częścią afrykańskiego boomu gospodarczego – spotkanie

Czas na Afrykę – zostań częścią afrykańskiego boomu gospodarczego – spotkanie

Zapraszamy na wydarzenie organizowane przez Izbę Gospodarczą Eksporterów i Importerów (IGEI). Spotkanie będzie dotyczyć tematów związanych z internacjonalizacją biznesu oraz wspieraniem polskich firm w ekspansji na rynki zagraniczne. Podczas wydarzenia będziemy mieli okazję wysłuchać prezentacji gości specjalnych, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat internacjonalizacji biznesu.

Ponadto, IGEI przedstawi zakres wsparcia dla polskich firm na rynkach relacyjnych, a firmy Ebury oraz R2eko omówią strategie zapewnienia bezpieczeństwa finansowego oraz kwestie związane z ESG. Po części prezentacji uczestnicy będą mieli okazję do nawiązania kontaktów biznesowych i dalszych dyskusji podczas sesji networkingowej. Spotkanie zapewnia wartościową platformę do zdobywania wiedzy, dzielenia się doświadczeniami oraz budowania relacji biznesowych w kontekście internacjonalizacji firm.

IGEI jest wiodącą w zakresie wspierania i rozwoju współpracy międzynarodowej izbą gospodarczą w Polsce. Specjalizujemy się w rynkach Turcji, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Łacińskiej oraz Ameryki Południowej. Misją Izby Gospodarczej Eksporterów i Importerów jest uaktywnieni przedsiębiorców, szczególnie w zakresie współpracy z zagranicą, poprzez stworzenie im platformy wymiany informacji i doświadczeń, a także udzielania pomocy prawnej, ekonomicznej i organizacyjnej. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Gospodarczej

Więcej o organizatorze: IGEI

Link do zapisów na wydarzenie: TUTAJ

powrót
Skip to content