Biznes bez tajemnic. Zbliża się Forum Przedsiębiorstw

Biznes bez tajemnic. Zbliża się Forum Przedsiębiorstw

Bezpieczeństwo w internecie, nowoczesny marketing i turystyka wellbeing – to główne tematy, które zostaną poruszone w ramach Forum Przedsiębiorstw. Wydarzenie odbędzie się 15 września w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia. W konferencji można uczestniczyć zarówno stacjonarnie, jak i online. W obu przypadkach obowiązują zapisy.

Forum Przedsiębiorstw, podobnie jak wiele innych konferencji biznesowych i naukowych, powraca po pandemicznej przerwie. Koronawirus sprawił, że w ubiegłym roku wydarzenie musiało zostać odwołane. Tym razem odbędzie się w pełnej krasie.

Konferencja jest skierowana do ludzi biznesu – przedsiębiorców, inwestorów i osób interesujących się zagadnieniami ekonomicznymi. W programie znajdziemy różnorodne panele dyskusyjne, w których wezmą udział eksperci i wyjątkowi goście. Dla uczestników to również okazja do networkingu i wymiany doświadczeń.

Co znajdziemy w programie tegorocznego Forum Przedsiębiorstw? Organizatorzy zadali ważne pytania, na które uczestnicy postarają się wspólnie odpowiedzieć. Jaki wpływ na małą firmę mają wydarzenia polityczne i zawirowania gospodarcze na drugim końcu świata? Jak dbać o bezpieczeństwo teleinformatyczne w przedsiębiorstwie? Jak umiejętnie promować się w internecie? Co napędza turystykę wellbeing? Jak dbać o dobrostan ciała i umysłu? Na czym polega wielokulturowe i wielopokoleniowe zarządzanie w przedsiębiorstwie?

Forum rozpocznie się od trzech prelekcji nt. obecnej sytuacji ekonomicznej, geopolitycznej i kryzysu klimatycznego. Wygłoszą je odpowiednio: prof. Jerzy Hausner, Piotr Łukasiewicz i Katarzyna Jagiełło.

Następnie uczestnicy będą mogli wybrać interesujące ich kwestie spośród trzech paneli tematycznych, które będą poświęcone zagadnieniom:

bezpieczeństwa internetowego,
turystyki wellbeing,
wielopokoleniowych i wielokulturowych przedsiębiorstw.

Podczas nich uczestnicy dowiedzą się m.in., jak skutecznie zdobywać rynki zagraniczne, jak tworzyć tzw. powerspeech, a także… poznają całą prawdę o reklamach na Facebooku i Instagramie.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych wystąpień oraz pełną listę prelegentów można znaleźć na stronie forumprzedsiebiorstw.pl.

W wydarzeniu można wziąć udział zarówno stacjonarnie, jak i online. W obu przypadkach obowiązują zapisy. Zarejestrować się można na stronie Forum Przedsiębiorstw.

Wydarzenie realizowane jest przez Agencję Rozwoju Pomorza. Forum Przedsiębiorstw 2021 objęte zostało honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka.

powrót
Skip to content