Budynek
Pokój
IV
E2.23
Ochrona Środowiska i Energetyka

GlobalECO

Jesteśmy niezależną firmą doradczą w obszarze zarządzania zużyciem energii elektrycznej oraz inwestycji w odnawialne źródła energii (OZE).
GlobalECO
Aleja Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+ 48 58 746 99 00
+ 48 502 757 005
biuro@globaleco.pl
www.globaleco.pl

Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie redukcji kosztów przesyłu energii elektrycznej i kompensacji mocy biernej. Sporządzamy bezpłatny audyt elektroenergetyczny oraz audyty oświetlenia i przedstawiamy najkorzystniejszą ofertę w zakresie sugerowanych zmian.

Ponadto, sporządzamy projekty instalacji OZE (fotowoltaika, turbiny wiatrowe, pompy ciepła, piece kogeneracyjne, biogazownie) i realizujemy je poprzez profesjonalny montaż odpowiednich urządzeń oraz doradztwo w tym zakresie.

Zajmujemy się także doradztwem i sporządzaniem wniosków o dotacje unijne na wyżej wymienione przedsięwzięcia. Nasze usługi kierujemy do jednostek samorządów terytorialnych (JST) oraz klientów biznesowych i indywidualnych na terenie całego kraju.

Wraz z rozwojem działalności Firma GlobalEco w 2016r. utworzyła spółkę celową GlobalEcoAgro realizującą projekt „BiznesECO- plantacje szybko rosnących drzew tlenowych”, w ramach którego firma zajmuje się dystrybucją sadzonek szybko rosnącego drzewa Oxytree i zakładaniem ich plantacji na terenie całego kraju. W tym celu nawiązuje współpracę nie tylko z osobami prywatnymi oraz przedsiębiorstwami ale także jednostkami samorządu terytorialnego.