Budynek
Pokój
II
C5
Inżynieria, automatyka, robotyka

Techjet sp. z o.o.

TECHJET - przewaga technologiczna i doświadczenie
Techjet sp. z o.o.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
+48 58 698 23 33
+48 668 877 028
info@techjet.eu
www.techjet.eu

Firma TECHJET oferuje zaawansowaną technologię CNC, która umożliwia cięcie niemal każdego rodzaju materiału o grubości do 300 mm. Oferujemy waterjety o różnych rozmiarach i różnych pompach wysokociśnieniowych (22— 90 kW) o maksymalnym ciśnieniu roboczym od 3000 do 6200 barów, maszyny do cięcia 2-D oraz unikatowe, najbardziej efektywne rozwiązanie do cięcia 3D.

W ciągu ostatniej dekady firma TECHJET sprzedała i zainstalowała już około 100 waterjetów w Polsce. Tak ogromne zaufanie klientów zawdzięczamy przede wszystkim przewagom konstrukcyjnym naszych maszyn, genialnemu oprogramowaniu i praktycznej wiedzy dot. prowadzenia biznesu cięcia wodą.

Doradzamy w doborze parametrów urządzenia. Dodatkowo koncentrujemy się na opłacalności inwestycji naszych klientów, oferujemy wsparcie biznesu cięcia wodą pod kątem strategii i marketingu. Szkolimy operatorów, dostarczamy części zamienne oraz świadczymy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis.

Jeżeli chcesz wdrożyć do swojej firmy nowoczesną niszową technologię CNC, dzięki, której zaoszczędzisz czas i pieniądze przy realizacji najbardziej wymagających zadań — skontaktuj się z nami i zapytaj o aktualną ofertę. Dostosujemy nasz produkt do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

0-9
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z